reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej :)

Ja mialam dzis konsultacje z diabetologiem i mimo ze powiedzialam ze ani razu cukier mi nie przekroczyl norm to doktor stwierdziła ze i tak mam cukrzyce i kropka 🙄 także tyle w temacie.. no nic.. będę dalej mierzyć ten cukier i w zależności od sytuacji albo wprowadzać mocniejsza dietę albo nie.. 🙃

Jutro moj dzien i moje prenatalne 🙈🤞 nie mogę się juz doczekać!! Generalnie jak się tak zastanawiam to czuje jakis wewnetrzny spokoj ze wszystko jest dobrze i jutro będzie super 😊 chociaż im bliżej to na bank zlapie mnie lekki stres 😅
 
reklama
Witam wieczornie. Siedzę w salonie po zajeb.... Wczorajszym wieczorze, cała noc nie spalam tylko stresowalam się moją 11latka, która wyznała mi wczoraj, że miała czarne myśli i wyznała dlaczego, przez zajeb... Koleżanki, panią od tańców... Prawie z łóżka spadłam jak mi to wyznała. Ale jakoś pogadalyśmy i już jest ok. Ale w głowie to siedzi. Muszę ją teraz baczniej obserwować, cały dzień w pracy się tym wszystkim stresowalam, potem od koleżanki dostałam jeszcze jedna wiadomość zajeb... Że się nogami nakrylam. A żeby było tego za mało to wracam po pracy do domu a córka mi ogłasza że dziadek dostał udaru i leży w szpitalu nie wiadomo w jakim stanie. Dziewczyny ja to chyba w chorobę psychiczną wpadnę. Mogę pić melisę w ciąży?
Oczywiście że możesz... spokojnie. Kurde nie wiem co powiedzieć... powodzenia i żeby wszystko się poukładało dobrze 🤗
 
Piękna ❤️❤️❤️
Ciekawe czy one czują, że tam są małe paputy w środku? Ja dzisiaj rano się budzę i nie mogę ruszyć, myślę co jest, a moja mi znowu leży pod brzuszkiem przytulona... 🥰
Mialam dziś prawie tak samo😁 Z tym, że mój Miki spał na moim brzuchu a ja się budzę i myślę co mi tak ciężko 🙈
A mi dziś lekarz napisał ze otrzymal z labolatorium informacje ze są opóźnienia z wynikami i napisali mu ze będą za 7 dni 😬🤯 przecież ja osiwieje do tego czasu...
O nie🤦🏻‍♀️ Mam nadzieję, że będą szybciej😊
Witam wieczornie. Siedzę w salonie po zajeb.... Wczorajszym wieczorze, cała noc nie spalam tylko stresowalam się moją 11latka, która wyznała mi wczoraj, że miała czarne myśli i wyznała dlaczego, przez zajeb... Koleżanki, panią od tańców... Prawie z łóżka spadłam jak mi to wyznała. Ale jakoś pogadalyśmy i już jest ok. Ale w głowie to siedzi. Muszę ją teraz baczniej obserwować, cały dzień w pracy się tym wszystkim stresowalam, potem od koleżanki dostałam jeszcze jedna wiadomość zajeb... Że się nogami nakrylam. A żeby było tego za mało to wracam po pracy do domu a córka mi ogłasza że dziadek dostał udaru i leży w szpitalu nie wiadomo w jakim stanie. Dziewczyny ja to chyba w chorobę psychiczną wpadnę. Mogę pić melisę w ciąży?
To zdecydowanie ciężki dzień dla Ciebie😐 Co do melisy to możesz. Polecam melisa z gruszką mój ulubiony smak🙈
 
Ale to też można świra z tym dostać. Wczoraj np. zjadłam naleśnika z mąki gryczanej z warzywami i kurczakiem i z sałatka grecką (co prawda na mieście ale naprawdę niczego tam strasznego nie było) i wywaliło mi cukier na 161 gdzie nigdy tak nie mam po jedzeniu. Dzisiaj znowu na obiad do mielonego zjadłam ziemniaki (niby zakazane w cukrzycy) i cukier 93. No i bądź tu mądra!
Ja mam tak samo... Wczoraj zjedlismy pizze na. Mieście bo córka prosiła a ja zjadłam 4 kawałki bo nie dałam już rady się powstrzymać i miałam cukier 112...sprawdzalam co 30 min i nie wywaliło cukru w żadnym momencie. Na posiłek nocny przed wcziraj zjadłam kanapkę z białym chlebem i na czczo miałam cukier 83 a zawsze miałam ponad 90 na ciemnym chlebie...
 
Hej, ja odebrałam dziś wyniki moczu, TSH i glukozy i siedzę podłamana. Trzy tygodnie temu brałam Murinal na bardzo liczne bakterie w moczu, dzisiaj znowu bakterie w moczu "dość obfite". TSH poszło mi do góry i glukoza też, a wydawało mi się, że nieźle jem. Muszę umówić się do endokrynologa.
:((((((((
 
Czeeeść 🙋‍♀️
Jestem po prenatalnych, wyszły super, nawet w końcu wpuścili gdzieś mojego męża,bo biedny zawsze tylko pod gabinetem. Wzrusz na maxa! Prenatalne wyszły super, pro forma PAPP-A, no ale... Ale dostałam z Brussa bez żadnych widełek, nic totalnie z tego nie rozumiem, lekarza nie ma, nie ma opcji na teleporadę i stwierdziłam, że trzeba to olać do następnej wizyty u mojej gin 🤷 w ogóle tak się stresowałam prenatalnymi, że lekarz nie dał mi żadnych zdjęć a ja nie poprosiłam, jak kretynka✌️ a z takich pozytywów jeszcze wczoraj trochę poczytałam zaległości na wątku i 21:06 równo poczułam pierwsze bąbelki i potem jeszcze kilka razy i dziś ❤️ 13+3, płci nie znam, tylko to mnie teraz męczy, żeby już wiedzieć, że córki nie będzie, non stop mam wrażenie, że będzie syn 😆
 
Hej, ja odebrałam dziś wyniki moczu, TSH i glukozy i siedzę podłamana. Trzy tygodnie temu brałam Murinal na bardzo liczne bakterie w moczu, dzisiaj znowu bakterie w moczu "dość obfite". TSH poszło mi do góry i glukoza też, a wydawało mi się, że nieźle jem. Muszę umówić się do endokrynologa.
:((((((((
Nie przejmuj się, moja przyjaciółka też miała non stop bakterie w moczu, a urodziła piękne, zdrowe i pachnące dziecko ❤️ na pewno się w końcu unormuje.
 
Hej, ja odebrałam dziś wyniki moczu, TSH i glukozy i siedzę podłamana. Trzy tygodnie temu brałam Murinal na bardzo liczne bakterie w moczu, dzisiaj znowu bakterie w moczu "dość obfite". TSH poszło mi do góry i glukoza też, a wydawało mi się, że nieźle jem. Muszę umówić się do endokrynologa.
:((((((((

Myślę, że warto zrobić posiew moczu, będzie najbardziej miarodajne i będzie wiadomo jaki antybiotyk zadziała.
 
reklama
Do góry