reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A to moja Tosia [emoji16]
Zobacz załącznik 1325587
Dziewczyny muszę aż to wrzucić [emoji7] moja kociambra tak się właśnie wyleguje przytulona do brzuszka [emoji3059]
received_609148060441613.jpeg
 
reklama
Też tak myślę że chyba najważniejszy wynik to ten po 1 godz bo chodzi o to żeby organizm w ciągu tej godziny sobie poradził z cukrem [emoji848] no ale lekarzem nie jestem to tylko takie moje gadanie
Ale to też można świra z tym dostać. Wczoraj np. zjadłam naleśnika z mąki gryczanej z warzywami i kurczakiem i z sałatka grecką (co prawda na mieście ale naprawdę niczego tam strasznego nie było) i wywaliło mi cukier na 161 gdzie nigdy tak nie mam po jedzeniu. Dzisiaj znowu na obiad do mielonego zjadłam ziemniaki (niby zakazane w cukrzycy) i cukier 93. No i bądź tu mądra!
 
Ale to też można świra z tym dostać. Wczoraj np. zjadłam naleśnika z mąki gryczanej z warzywami i kurczakiem i z sałatka grecką (co prawda na mieście ale naprawdę niczego tam strasznego nie było) i wywaliło mi cukier na 161 gdzie nigdy tak nie mam po jedzeniu. Dzisiaj znowu na obiad do mielonego zjadłam ziemniaki (niby zakazane w cukrzycy) i cukier 93. No i bądź tu mądra!
Ja rano na czczo miałam za duży.
A tak w dzień co bym nie zjadła to cukier max 120 😊
Kupiłam dziś sobie w lidlu sałatkę ziemniaczana z jajkiem. Zjadłam z chlebem razowym. Cukier 106
 
Ziemniaki jem normalnie bo tu chodzi o te dodatki i ilość ,trochę oszukuje z tą dieta [emoji6] no kurcze wszystkiego sobie odmawiać to nie fer [emoji24]
Ale to też można świra z tym dostać. Wczoraj np. zjadłam naleśnika z mąki gryczanej z warzywami i kurczakiem i z sałatka grecką (co prawda na mieście ale naprawdę niczego tam strasznego nie było) i wywaliło mi cukier na 161 gdzie nigdy tak nie mam po jedzeniu. Dzisiaj znowu na obiad do mielonego zjadłam ziemniaki (niby zakazane w cukrzycy) i cukier 93. No i bądź tu mądra!
 
reklama
Witam wieczornie. Siedzę w salonie po zajeb.... Wczorajszym wieczorze, cała noc nie spalam tylko stresowalam się moją 11latka, która wyznała mi wczoraj, że miała czarne myśli i wyznała dlaczego, przez zajeb... Koleżanki, panią od tańców... Prawie z łóżka spadłam jak mi to wyznała. Ale jakoś pogadalyśmy i już jest ok. Ale w głowie to siedzi. Muszę ją teraz baczniej obserwować, cały dzień w pracy się tym wszystkim stresowalam, potem od koleżanki dostałam jeszcze jedna wiadomość zajeb... Że się nogami nakrylam. A żeby było tego za mało to wracam po pracy do domu a córka mi ogłasza że dziadek dostał udaru i leży w szpitalu nie wiadomo w jakim stanie. Dziewczyny ja to chyba w chorobę psychiczną wpadnę. Mogę pić melisę w ciąży?
 
Do góry