reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Ja pier… dostałam wiadomość od lekarza w sprawie wyników Pappy…
3E4F455D-DF52-48F4-AC6B-48FAE6CB399E.jpeg
 
Ja pier… dostałam wiadomość od lekarza w sprawie wyników Pappy… Zobacz załącznik 1326436
Nic się nie przejmuj taki wynik wychodzi większości i dzieciaki wszystkie zdrowe. Czytałam.nawet dziś na innym forum właśnie najwięcej pow. 100 mamy przerażone, nastraszone i zdrowe po tych oczywiście płatnych badaniach :)💋
 
Nic się nie przejmuj taki wynik wychodzi większości i dzieciaki wszystkie zdrowe. Czytałam.nawet dziś na innym forum właśnie najwięcej pow. 100 mamy przerażone, nastraszone i zdrowe po tych oczywiście płatnych badaniach :)💋
Zestresowałam się strasznie, staram się jak najmniej czytać bo jak tylko wrzuciłam to w Google to aż mi się słabo zrobiło… zastanawiam się nad tą Panoramą, mimo że aktualnie mocno nadwyręży mój budżet 😫
 
A dostałaś w ogóle pełne wyniki? Ja dostawałam takie duże, gdzie opisane miałam ryzyko podstawowe i ryzyko skorygowane chociażby...
Na razie tylko przed chwilą dostałam tą wiadomość od lekarza, badania będę miała dopiero do odbioru w placówce. Więc nic więcej nie wiem, nie dostałam jeszcze SMSa że wynik jest już do odbioru, mam nadzieję że jutro będzie.
 
Zestresowałam się strasznie, staram się jak najmniej czytać bo jak tylko wrzuciłam to w Google to aż mi się słabo zrobiło… zastanawiam się nad tą Panoramą, mimo że aktualnie mocno nadwyręży mój budżet 😫
Oj doskonale wiem co czujesz, bo sama czekam jak na ścięcie. Musimy się trzymać żeby Maluszkow nie stresować❤❤❤
 
Tak się teraz zastanawiam, że może to tylko ryzyko podstawowe 🤔 bo lekarz który robił mi usg powiedział że w zależności od tego kiedy dostanie wyniki opracuje je albo w poniedziałek albo w piątek (pewnie tylko w te dni jest w tej placówce). Mamy środę, do tej pory nie miałam informacji że mogę odebrać wyniki więc może jeszcze ich nie opracował. Wiadomość dostałam teraz od lekarza prowadzącego, więc jakaś nadzieja jest na to że ryzyko skorygowane będzie mniejsze 🤔
 
reklama
Do góry