reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
W lutym była biochemiczna i dwa dni się nacieszyłam ciążą tylko. Teraz ciagły strach czy nie zobacze krwi, To prawda beta wygląda bardzo dobrze. W środę idę powtórzyć. Bierzesz może duphaston po biochemicznej ?
 
W lutym była biochemiczna i dwa dni się nacieszyłam ciążą tylko. Teraz ciagły strach czy nie zobacze krwi, To prawda beta wygląda bardzo dobrze. W środę idę powtórzyć. Bierzesz może duphaston po biochemicznej ?

Nie, nie biorę, bo nie byłam nawet jeszcze u lekarza.
W sobotę beta 50,1 a progesteron powyżej 55, więc w normie.

Co do mówienia mężowi, to my się dzielimy ze sobą wszystkim, testami owu, cianiami cienia z testu ciążowego itd. :)
 
Nie, nie biorę, bo nie byłam nawet jeszcze u lekarza.
W sobotę beta 50,1 a progesteron powyżej 55, więc w normie.

Co do mówienia mężowi, to my się dzielimy ze sobą wszystkim, testami owu, cianiami cienia z testu ciążowego itd. :)
Ja brałam wlasnie na wyregulowanie miesiączek i kazał mi brac lekarz w razie gdyby na teście pojawiły pojawiły dwie kreski, myślę że to przez biochemiczna zalecił brać na początku ciąży.
 
Ja tez powiedziałam od razu jak potwierdziłam beta :)
Ja jeszcze nie powiedziałam boję się że się nie uda i będzie wielkie rozczarowanie. Ale w środę jak beta wzrośnie to przygotowałam pudełko z testem i małymi ubrankami. Napewno będą łzy szczęścia bo mąż jeszcze bardziej niż ja pragnął dziecka 🙃🙃
 
Hej dziewczyny … tez po cichu się witam według ostatniej miesiączki przypada mi termin na początek kwietnia … okres mam mieć mniej więcej dopiero za 4-5 dni a test wyszedł mi już pozytywny 3 dni temu czyli ok 8’dni przed spodziewana miesiączka …także czekam na rozwój wydarzeń 🤭
 
reklama
Do góry