reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, witajcie! Ja od dzisiaj w 15 tygodniu. Jestem juz po prenatalnych i pappa, za tydzien wizyta i usg u mojego lekarza. Od rana bol glowy i klocie w podbrzuszu.. 😥
 
reklama
Odebrałam wyniki testu pappa i wszystko ok! Kamień z serca. Dziś jedziemy powiedzieć i jednym i drugim rodzicom o ciąży. Stresuję się o dziwo strasznie.
Myślę, że sama jeszcze jestem ciągle ostrożna z uwagi na wcześniejsze poronienia, ale już lada dzień II trymestr.
Mam tak jak Ty :) chociaż u mnie już II trymestr, mam chęć powiedzieć przyjaciółce ale ciągle się waham przez poronienie. U mnie rodzice wiedza bo na początku miałam ciężko i musieli mi pomagać. Teściowie, rodzice sprzątali ogarniali wszystko za mnie..mieszkamy w domu i jest masa roboty a ja 3mies leżałam. Też poronienie za mna i to zostaje w głowie niestety...Wcześniej czekałam do prenatalnych, później na wynik z pappa teraz czekam do połówkowego 😂🤣... aż wkoncu dowiedzą się jak urodze😂😂 nie no paranoja 🤪
 
IMG20211011163333.jpg

Dziewczyny muszę aż to wrzucić 😍 moja kociambra tak się właśnie wyleguje przytulona do brzuszka 🥰
 
Witam po pierwszym USG prenatalnym (Pappa mam od dawna ale nie umiem zinterpretować, czekam na wizytę u mojego gina). A co do USG to wszystko ok, tak bardzo się cieszę. Płci nie było szans poznać, powiedział albo chłopiec albo dziewczynka🤣🤣🤣serduszko bije, nerki pracują, żołądek jest, mózg też się rozwija😁 tylko szkrab jest tak ruchliwy, że szok! Drugi gin już to stwierdził, że nader ruchliwe dziecko, już się boję... Zmierzyć ciężko, bo się rzuca, słodko rączkami macha i nóżkami jak na rowerku😍😍😍załączam zdjęcia, jedno to głowa z uśmiechem hehe
 

Załączniki

  • IMG_20211011_144627.jpg
    IMG_20211011_144627.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 79
  • IMG_20211011_144600.jpg
    IMG_20211011_144600.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 73
Witam po pierwszym USG prenatalnym (Pappa mam od dawna ale nie umiem zinterpretować, czekam na wizytę u mojego gina). A co do USG to wszystko ok, tak bardzo się cieszę. Płci nie było szans poznać, powiedział albo chłopiec albo dziewczynka🤣🤣🤣serduszko bije, nerki pracują, żołądek jest, mózg też się rozwija😁 tylko szkrab jest tak ruchliwy, że szok! Drugi gin już to stwierdził, że nader ruchliwe dziecko, już się boję... Zmierzyć ciężko, bo się rzuca, słodko rączkami macha i nóżkami jak na rowerku😍😍😍załączam zdjęcia, jedno to głowa z uśmiechem hehe
U mnie na teście pappa było wszystko jasno napisane. Niskie ryzyko trisomii. U Ciebie tak nie ma ?
Super zdjęcia. Ja niestety nie mam ładnego zdjęcia ale jutro idę do mojego lekarza to pewnie coś wstawię 😃😀
 
U mnie na teście pappa było wszystko jasno napisane. Niskie ryzyko trisomii. U Ciebie tak nie ma ?
Super zdjęcia. Ja niestety nie mam ładnego zdjęcia ale jutro idę do mojego lekarza to pewnie coś wstawię 😃😀
U Ciebie może było już z odniesieniem do Usg i wyliczeniem lekarza ?:) Ja dostałam dwa i na pierwszym faktycznie jest tylko wolne białko itp , w formie liczbowej co nic nie mówi ..dopóki lekarz nie wrzuci w program :)
 
reklama
U mnie na teście pappa było wszystko jasno napisane. Niskie ryzyko trisomii. U Ciebie tak nie ma ?
Super zdjęcia. Ja niestety nie mam ładnego zdjęcia ale jutro idę do mojego lekarza to pewnie coś wstawię 😃😀
Nie ma😔😔😔jakieś cyferki tylko...

Ja też nie miałam fajnego zdjęcia, te też ciężko było zrobić, bo dzidzi ruchliwe... Trzymam kciuki może u Ciebie się uda🤩
 
Do góry