reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dzień dobry. Jak się Wam zaczął dzionek? Mój wcześnie i nerwowo. O 11.00 wizyta i serducho mi od rana wali jak oszalale🙄 czas oczekiwania jest bardzo nieprzyjemny...przed operacją wyrostka i tarczycy nie bałam się tak bardzo jak teraz...
Hej, nie stresuj się wszystko będzie dobrze. Przynajmniej sie uspokoisz. A nerwami nic nie zmienisz. Co ma być to będzie ,ale będzie wporzadku. jak już nie krwawisz:) Mocno trzymamy kciuki ✊ i czekamy na dobre wieści od Ciebie. 😇
 
Dzień dobry. Jak się Wam zaczął dzionek? Mój wcześnie i nerwowo. O 11.00 wizyta i serducho mi od rana wali jak oszalale🙄 czas oczekiwania jest bardzo nieprzyjemny...przed operacją wyrostka i tarczycy nie bałam się tak bardzo jak teraz...
Daj znać po wizycie 🤞☺️
Ja myślałam, że się nie stresuję, ale chyba jednak trochę tak, bo od 4 nie śpię.
 
Dzień dobry!

Dziewczyny, jakie książki polecacie dla osoby zupełnie zielonej w zakresie porodu, połogu, macierzyństwa (czyt. mnie)? Nie przesadzam - nie wiem nic, nie miałam bobasa na rękach nigdy 😅
Im obiektywniejsze, bez nacisku na jakąś ideologię, tym lepiej :)
Widziałam już tu chyba polecane "Mamy dla mamy" :)
 
Dzień dobry. Jak się Wam zaczął dzionek? Mój wcześnie i nerwowo. O 11.00 wizyta i serducho mi od rana wali jak oszalale🙄 czas oczekiwania jest bardzo nieprzyjemny...przed operacją wyrostka i tarczycy nie bałam się tak bardzo jak teraz...

Daj znać po wizycie 🤞☺️
Ja myślałam, że się nie stresuję, ale chyba jednak trochę tak, bo od 4 nie śpię.
Kciuki za dobre wieści 🤗
 
reklama
Dzień dobry. Jak się Wam zaczął dzionek? Mój wcześnie i nerwowo. O 11.00 wizyta i serducho mi od rana wali jak oszalale🙄 czas oczekiwania jest bardzo nieprzyjemny...przed operacją wyrostka i tarczycy nie bałam się tak bardzo jak teraz...
Trzymam kciuki. Rozumiem Cię doskonale z tymi nerwami...ja nie mogę jesc jak się denerwuje, a czekam na ten wynik nifty. Pogoda nie rozpieszcza...ponuro...a dodatkowo czuję że mnie tam w gardle coś podsmyruje i lejący katar mam 😭 chyba mogłabym przespać cały dzień...ale leżeć tez nie mogę za długo bo plecy będą bolec I taki zonk...
 
Do góry