reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A widzisz 😆.... u mnie do pewnego etapu nie jedynie sobie mierzy głowica usg i dwa razy sprawdzil tylko czy szyjka zamknięta. Także ja tam będę zarośnięta blona dziewicza do porodu 🤣🤣🤣
moj lekarz powiedział, że nie bada jeśli pacjentka nie zglasza ze cos się dzieje aby wlasnie jeżeli nie ma potrzeby, nic tam nie działać 🙈😅 także podobne podejście chyba.. pewnie w końcu przyjdzie moment, gdzie będzie potrzeba zbadania 🤔
 
moj lekarz powiedział, że nie bada jeśli pacjentka nie zglasza ze cos się dzieje aby wlasnie jeżeli nie ma potrzeby, nic tam nie działać 🙈😅 także podobne podejście chyba.. pewnie w końcu przyjdzie moment, gdzie będzie potrzeba zbadania 🤔
Dokladnie 😁 to tak samo u mnie :) No różne szkoły, kiedyś po pobraniu krwi trzymało się zgieta rękę w łokciu..Teraz trzeba mieć wyprostowana 😅 i bądź tu madry🤪
 
Dziewczyny czy Wy też macie dzisiaj taka niemoc? Ja na nic nie mam siły, normalnie padłam i leżę...
Mnie stres osłabia. Do tego czuje jakby mi brzuch w dół ciągnęło. Zrobił się po tym krwawieniu dziwnie nadwrażliwy, rozpulchniony. Najlepiej mi jak leżę. Może to tylko moja głowa psikusy mi robi....
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie dzisiaj taka niemoc? Ja na nic nie mam siły, normalnie padłam i leżę...
Ja się mega źle czuję. Młody od 2 tygodni nie chodzi do przedszkola, bo kaszle, nic mu nie przechodzi, chociaż od 5 dni jest na lekach. Najgorsze, że oprócz tego kaszlu nic mu nie dolega, ma tyle energii, że ja nie wyrabiam za nim, nie ma szans na drzemkę. 😂
Jutro znowu musimy iść do lekarza, chyba już po antybiotyk. No i od wczoraj i ja zaczęłam kasłać i trochę boli mnie w klatce piersiowej, ale nie chcę brać żadnych leków. Na razie liczę, że trochę pokaszlę i mi przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry