reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kwietniowe mamy 2022

U Ciebie może było już z odniesieniem do Usg i wyliczeniem lekarza ?:) Ja dostałam dwa i na pierwszym faktycznie jest tylko wolne białko itp , w formie liczbowej co nic nie mówi ..dopóki lekarz nie wrzuci w program :)
No właśnie, moje było bez opisu, teraz robiłam drugi raz Pappa, za tydzień wynik i pewnie ten będzie z opisem.
 
reklama
No właśnie, moje było bez opisu, teraz robiłam drugi raz Pappa, za tydzień wynik i pewnie ten będzie z opisem.
Napewno bo to z odniesieniem do Usg jest razem łączone ja dostałam takie
 

Załączniki

  • Screenshot_20211011-194349_Office.jpg
    Screenshot_20211011-194349_Office.jpg
    223,7 KB · Wyświetleń: 88
Witam po pierwszym USG prenatalnym (Pappa mam od dawna ale nie umiem zinterpretować, czekam na wizytę u mojego gina). A co do USG to wszystko ok, tak bardzo się cieszę. Płci nie było szans poznać, powiedział albo chłopiec albo dziewczynka🤣🤣🤣serduszko bije, nerki pracują, żołądek jest, mózg też się rozwija😁 tylko szkrab jest tak ruchliwy, że szok! Drugi gin już to stwierdził, że nader ruchliwe dziecko, już się boję... Zmierzyć ciężko, bo się rzuca, słodko rączkami macha i nóżkami jak na rowerku😍😍😍załączam zdjęcia, jedno to głowa z uśmiechem hehe
Obstawiam dziewczynkę, chociaż łe sama nie wiem 😂😂😂 super, że wszystko dobrze ❤️
 
reklama
Do góry