reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
O matko, ja też mam tak przy kichaniu! Albo gwałtownym ruchu. Tak pod brzuchem w stronę pachwiny z prawej albo lewej albo o zgrozo z dwóch stron! Ostatnio aż gwiazdy przed oczami zobaczyłam...
 

Załączniki

  • Screenshot_20211008-150707_Moja Cia.jpg
    Screenshot_20211008-150707_Moja Cia.jpg
    175,6 KB · Wyświetleń: 76
Hej Przyszle Mamusie czy ktoras z Was robila badania NIFTY? Jak dlugo czekalyscie na wyniki? Za mna dopiero 2 dni po oddaniu probki, a na wyniki czeka sie od 10-15dni. Caly czas mysle o wynikach, a ta bezsilność mnie wykańcza.

Pozdrawiam
Też czekam w poniedziałek pobranie we wtorek wysyłka, ale ja robiłam u swojego lekarza i powiedział żebym w poniedziałek się odzywała bo mogą już być. Ja wzięłam nifty plus, któraś z dziewczyn miała po 3 dniach chyba.
 
Hej hej wczoraj jakoś nie miałam czasu odezwać się po prenatalnych 😁 pozatym pisałam Wam, że po ciuchu liczyłam na dziewuszkę i jak pani doktor mówiła, że coś widać między nogami to gdzieś było trochę rozczarowania ale ogólnie dzidziuś nie chciał się pokazać 🙈 pani doktor mówiła nawet, że bawił się pępowiną 😂 bardzo podobało mi się to badanie, mam wrażenie, że trwało długo a lekarka wszystko opowiadała i tłumaczyła, dzidziuś zdrowy ❤️ bez problemu w środku mogła być moja przyjaciółka gdzie bardzo się ucieszyłam 😊 nifty zrobione i powiedziano, że tak średnio 10 dni roboczych trzeba czekać 😊 co do siusiaka powiedziała, że różnie bywa i to nie jest 100 % na koniec zapytała czy chcemy o coś zapytać i czy jeszcze coś zobaczyć, suuuper było ❤️❤️❤️
 
Cześć Dziewczyny, cały czas Was czytam, ale mało się udzielam :) U mnie 11+2, prenatalne w przyszłym tygodniu. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, wyszła mi lekka anemia i podwyższone ciśnienie więc mam zmiane witamin i leki na ciśnienie. Mam pytanie do dziewczyn, które zdecydowały się na NIFTY. Jaki jest u Was koszt tych badań i czy robicie je jednocześnie ze standardowymi prenatalnymi?
 
Cześć Dziewczyny, cały czas Was czytam, ale mało się udzielam :) U mnie 11+2, prenatalne w przyszłym tygodniu. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej, wyszła mi lekka anemia i podwyższone ciśnienie więc mam zmiane witamin i leki na ciśnienie. Mam pytanie do dziewczyn, które zdecydowały się na NIFTY. Jaki jest u Was koszt tych badań i czy robicie je jednocześnie ze standardowymi prenatalnymi?

U mnie 11+1 😉 Prenatalne (USG+PAPPA) robię 15.10 w prywatnym szpitalu z kontraktem z NFZ wiec mam za friko z racji wieku. Nifty mam 13.10 i kosztuje mnie niecałe 2400 zł wraz z ubezpieczeniem.
 
reklama
Hej Przyszle Mamusie czy ktoras z Was robila badania NIFTY? Jak dlugo czekalyscie na wyniki? Za mna dopiero 2 dni po oddaniu probki, a na wyniki czeka sie od 10-15dni. Caly czas mysle o wynikach, a ta bezsilność mnie wykańcza.

Pozdrawiam
Ja robiłam w środę, a lekarz zadzwonił z wynikami we czwartek po godz. 21.

Udzielałam się na początku, później zniknęłam, ale jestem! :)
Mój lekarz na prenatalnych powiedział, że na 70-80% procent chłopak, pokazywał mi nawet sterczący wyrostek, tydzień później doszłam wyniki NIFTY - zdrowa dziewczynka ❤️ Mam w domu synka także radość przeogromna ❤️
Kolejna wizyta we wtorek, mam nadzieję, że lekarz potwierdzi to co wyszło w NIFTY. :)
 
Do góry