reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja robiłam w środę, a lekarz zadzwonił z wynikami we czwartek po godz. 21.

Udzielałam się na początku, później zniknęłam, ale jestem! :)
Mój lekarz na prenatalnych powiedział, że na 70-80% procent chłopak, pokazywał mi nawet sterczący wyrostek, tydzień później doszłam wyniki NIFTY - zdrowa dziewczynka ❤️ Mam w domu synka także radość przeogromna ❤️
Kolejna wizyta we wtorek, mam nadzieję, że lekarz potwierdzi to co wyszło w NIFTY. :)
Wyniki z Nifty po 1 dniu😳? Przecież próbki krwi do Chin wysyłają ....
 
reklama
Wyniki z Nifty po 1 dniu😳? Przecież próbki krwi do Chin wysyłają ....
Nifty ma geneplanet i oni niby maja labolatorium na terenie UE...ja miałam właśnie to nifty...to nifty pro jest w Chinach labolatorium
 
Ja już po prenatalnych, dziecko nie do końca chciało współpracować i dużo się ruszało 🙈 ale wszystko udało się pomierzyć i wszystko jest okej 🥰 na 99,8% chłopak 😊 zdjęcia nie wrzucę bo słabe powychodziły 😂

@Anuuula kompletnie nie było problemu z tym, żeby mąż wszedł ze mną. Para przede mną też była razem :) jak tylko dla formalności dopytałam czy mąż też może wejść ze mną to tylko się zaśmiał „jak własny to musi” 😅 mam nadzieję, że Twój lekarz też będzie miał takie podejście 😊
 
reklama
Ja już po prenatalnych, dziecko nie do końca chciało współpracować i dużo się ruszało 🙈 ale wszystko udało się pomierzyć i wszystko jest okej 🥰 na 99,8% chłopak 😊 zdjęcia nie wrzucę bo słabe powychodziły 😂

@Anuuula kompletnie nie było problemu z tym, żeby mąż wszedł ze mną. Para przede mną też była razem :) jak tylko dla formalności dopytałam czy mąż też może wejść ze mną to tylko się zaśmiał „jak własny to musi” 😅 mam nadzieję, że Twój lekarz też będzie miał takie podejście 😊
o wspaniale! Czyli moze jest duża szansa ze jak Twoj wpuszcza to i inni w tym moj też wpuści 🤞🥰🙈 dziekuje Ci bardzo za informację!!! Dalaś mi sporą nadzieję 😊

I w ogóle gratulacje dobrych wyników dziewczyny 🥰😊 teraz my czekamy nastepne w kolejce na przyszły tydzień 🤞✊
 
Do góry