reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Super! 😍 Ja też na tym Twoim USG chyba widzę siusiaka. 😂 Za kilka dni będziesz miała pewność na 100%. 😊
Właśnie w tym sens, że na żadnym zdj nie ma 🙈 jeśli myślisz o tym samym zdj co ja to pani doktor powiedziała mi, że to akurat pępowina 😂 nie zrobiła akurat wtedy zdj i wgl był problem, żeby dojść właśnie tam 😂 pukała nawet delikatnie sprzętem w mój brzuch żeby się okręcił😁
 
reklama

Załączniki

  • 20211008_185027.jpg
    20211008_185027.jpg
    297 KB · Wyświetleń: 79
Jakby miała zgadywać to tutaj. 😂
Też to widzę ale to chyba nie to 😂 uwierz mi, że przesortowałam neta i czasem babki pisały, że dziewczynki a ja widziałam siusiaka ale często pępowina i nóżki robią złudzenia 🙈 na moje też powiedziałabym, że to siusiak 😂 jestem ciekawa czy pani doktor dobrze widziała 🤔
 
Najlepiej jak wchodziłyśmy z przyjaciółką w do samochodu i mowie do niej tak " może moja mała Nataszka, robi sobie ze mnie jaja co?" koleżanka pękła ze śmiechu i kazała mi za dużo nie myśleć bo narządy płciowe o tym czasie są bardzo do siebie podobne - podobno mówiła to pani doktor ale musiałam już chyba jej nie słuchać 🤣
Najlepsze jest to, że marzyłam o córusi a 2 razy śnił mi się chłopczyk więc jakoś mnie to nie dziwi.. Chociaż troszkę szkoda 😁 będzie drugi mamy synek ❤️
 
Najlepiej jak wchodziłyśmy z przyjaciółką w do samochodu i mowie do niej tak " może moja mała Nataszka, robi sobie ze mnie jaja co?" koleżanka pękła ze śmiechu i kazała mi za dużo nie myśleć bo narządy płciowe o tym czasie są bardzo do siebie podobne - podobno mówiła to pani doktor ale musiałam już chyba jej nie słuchać 🤣
Najlepsze jest to, że marzyłam o córusi a 2 razy śnił mi się chłopczyk więc jakoś mnie to nie dziwi.. Chociaż troszkę szkoda 😁 będzie drugi mamy synek ❤️
😅 Ja już nawet dzisiaj nie pytałam z tych emocji czy coś tam widać, zaczekam do prenatalnych. Z resztą jedno usilnie próbowało fikołka zrobić ale waliło głową w ściankę owodni a drugie wylegiwali się rozkosznie na pleckach i ja tam nie widziałam możliwości podglądnięcia. 🙈

A jak w końcu miałaś przez powłoki brzuszne? U mnie lekarz dzisiaj najpierw próbował waginalnie ale w końcu mówi, że zrobimy przez brzuch będzie lepiej widać. I jak powiedział tak zrobił. 🤷🏻‍♀️
 
😅 Ja już nawet dzisiaj nie pytałam z tych emocji czy coś tam widać, zaczekam do prenatalnych. Z resztą jedno usilnie próbowało fikołka zrobić ale waliło głową w ściankę owodni a drugie wylegiwali się rozkosznie na pleckach i ja tam nie widziałam możliwości podglądnięcia. 🙈

A jak w końcu miałaś przez powłoki brzuszne? U mnie lekarz dzisiaj najpierw próbował waginalnie ale w końcu mówi, że zrobimy przez brzuch będzie lepiej widać. I jak powiedział tak zrobił. 🤷🏻‍♀️
Przez powłoki brzuszne 😁 ale wcześniej zabrała mnie na samolot, żeby sprawdzić czy śluz jest okej i wgl 😊
W zeszłym roku też byłam w ciąży bliźniaczej ale niestety się nie udało.. Bałam się strasznie a teraz nawet Ci zazdroszczę 🥰
 
Przez powłoki brzuszne 😁 ale wcześniej zabrała mnie na samolot, żeby sprawdzić czy śluz jest okej i wgl 😊
W zeszłym roku też byłam w ciąży bliźniaczej ale niestety się nie udało.. Bałam się strasznie a teraz nawet Ci zazdroszczę 🥰
My jakoś na luzie do tego podeszliśmy (może po tych naszych przejściach już), że ważne żeby wszystko było dobrze i żeby dzieciaczki rosły zdrowe i silne a z całą resztą sobie jakoś poradzimy. 🙂 A wiadomość o podwójnej ciąży w sumie nas ucieszyła. 🙂
 
Ja już po prenatalnych, dziecko nie do końca chciało współpracować i dużo się ruszało 🙈 ale wszystko udało się pomierzyć i wszystko jest okej 🥰 na 99,8% chłopak 😊 zdjęcia nie wrzucę bo słabe powychodziły 😂

@Anuuula kompletnie nie było problemu z tym, żeby mąż wszedł ze mną. Para przede mną też była razem :) jak tylko dla formalności dopytałam czy mąż też może wejść ze mną to tylko się zaśmiał „jak własny to musi” 😅 mam nadzieję, że Twój lekarz też będzie miał takie podejście 😊

Hurrraaa superrrr!
U mnie też nie chciało współpracować, w dodatku mięśniak przeszkadzał i zasłaniał więc usg było częściowo przez brzuch a częściowo dopochwowo :) ale póki co wszystko okej! 😍 teraz czekamy na wyniki z krwi.
znam już płeć, ale nie napiszę tu dziś, bo chcę jutro mężowi zrobić niespodziankę - musiał pojechać na jeden dzień do rodziny a mogłam na laptopie zostawić włączone forum, także jak to czytasz to nic sie nie dowiesz 🤣🤣
 
reklama
Dzień dobry w ten piękny chłodny poranek. Podobno zaatakował nas antycyklon, stąd zapewne mój wczorajszy ból głowy. Jakie macie plany na sobotę? Ja po krwawieniu aż do prenatalnych postanowiłam leżeć w łóżku, bo tylko tyle mogę zrobić...oszczędzać się. Partner będzie w zasadzie cały dzień poza domem więc zostaje mi książka i telewizor. Od swoich rodziców naprzywozil wczoraj pyszności więc w sumie nie muszę pichcić, ale chodzi za mną pieczony kurczak więc dzisiaj uruchomię piekarnik. To na szczęście nie wymaga wysiłku, a efekt zdecydowanie podniesie mi poziom endorfin😁🤤
 
Do góry