reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny długo czekałyście na wyniki pappa z labolatorium?
Byłam dzisiaj na pobraniu krwi, powiedziało mi że wyniki do 7 dni. A wcześniej dzwoniłam dwa razy do nich na infolinię i mówili że czas oczekiwania to dwa do 4 dni.
Mam wizytę 13, trochę się martwię że mogą nie dość.
 
No właśnie ja przy opisie tego badania u lekarza, do którego idę przeczytałam to jako przeciwwskazanie. Ale to już dopytam u źródła. 🙂 Dzięki za info! 🙂
Nie wiem czy coś widać, ake bqwet jest opcja nifty twins
 

Załączniki

  • 16336182013116632438527905863757.jpg
    16336182013116632438527905863757.jpg
    573,3 KB · Wyświetleń: 58
  • 16336182490188270671926874380223.jpg
    16336182490188270671926874380223.jpg
    952 KB · Wyświetleń: 51
Dziewczyny długo czekałyście na wyniki pappa z labolatorium?
Byłam dzisiaj na pobraniu krwi, powiedziało mi że wyniki do 7 dni. A wcześniej dzwoniłam dwa razy do nich na infolinię i mówili że czas oczekiwania to dwa do 4 dni.
Mam wizytę 13, trochę się martwię że mogą nie dość.
Mi też mówili że 7 dni, a wyniki były po dwóch :)
 
Dziewczyny, a test pappa robicie prywatnie czy na fundusz? Bo ja w poprzedniej ciąży miałam skierowanie na fundusz że względu na moją mutacje mthfr, a w tej ciąży lekarz powiedzial że moja mutacja heterozygotyczna się nie łapie bo 50 % społeczeństwa ja ma i nie dostałam skierowania. Drugie pytanie czy każda z Was się zdecydowała na pappa?
U nas na fundusz jest dla kobiet po 35 roku życia i jak lekarz zauważy podczas normalnego USG jakieś wady u płodu i jeszcze kilka wytycznych ale na żadne się nie łapie więc idę prywatnie. Ja idę tylko na USG i jak byłoby coś nie tak to wtedy dalsza diagnostyka. Za dużo się naczytałam o tym pappa że więcej nerwów przy nim niż to warte i postanowiłam odpuścić. W dwóch donoszonych ciążach nigdy nie robiłam takich testów tylko prenatalne i dzieciaki zdrowe 😊
 
reklama
Moj maz to stwierdził że się boi i ja jeszcze na heparynie...mowi ze zawalu mógłby dostać i że jakoś to wytrzyma...ja jestem bez ochoty chyba też że strachu...

Czy u Was też są takie problemy z zakupem heparyny?Dobrze ze mam zapas na 3 tygodnie ale nigdzie nie mogę dostać...
Ja biorę neoparin i też jest trudno dostać.
 
Do góry