reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny a.mam szybkie pytanko 😊 w 13 tyg uzg jest już przez brzuch tak? Czy mimo wszytsko lekarz bada. Was jeszcze na samolocie?
Ja w 12+2 na prenatalnych miałam badanie przez brzuch.
Wczoraj, na 14+4, miałam przez brzuch.
Zapowiedziane mam jednak, że koleja wizyta, czyli 18+4 będzie przez pochwę, bo będziemy mierzyć długość szyjki.
 
reklama
Odklejające się jajo płodowe. Wypis dzisiaj bo w tu i tak nic nie zrobią. Dostanę receptę na leki na powstrzymanie skurczy. Odklejenie nie jest największe i jest szansa na powodzenia tej ciąży ale musze się też liczyć z poronieniem.
Kochana leż, odpoczywaj, nie dźwigaj, dbaj o siebie a my tu wszystkie mocno ściskamy kciuki żeby wszystko było dobrze ❤️ Dzidziuś jest silny, wierze że wszystko dobrze się skończy ✊✊✊

Ja juz po wizycie :) zapytalam ale lekarz stwierdzil ze nie widac 🥺 a dzis mam 15+3. Znaczy ja wiem ze poprostu mu sie nie chcialo przyjzec bo usg trwalo 10 sekund mimo ze zapytalam o ta plec. Cala wizyta trwala 5 min. Tak ze chyba umowie sie prywatnie.
To chyba i tak sukces ze w ogóle było usg na NFZ 🙈 ale jak chcesz więcej się dowiedzieć to tylko prywatnie bo na NFZ to oni nigdy na nic czasu nie maja.. kolezanka prowadziła ciąże na NFZ to miała 3 usg przez cała ciąże (potwierdzenie ciąży na początku samym, usg w połowie ciąży i usg na końcówce) a tak to tylko badanie szybkie na fotelu i to mówiła ze ledwo majtki na doope naciągnęła a już było „następna prosze” 🤦‍♀️
 
Dziewczyny a.mam szybkie pytanko 😊 w 13 tyg uzg jest już przez brzuch tak? Czy mimo wszytsko lekarz bada. Was jeszcze na samolocie?
Ja byłam 12+5 i na fotelu mnie badał żeby zobaczyć jak wydzielina i czy wszystko jest dobrze, nie ma infekcji i usg mi robił dopochwowe bo mówił ze głowica jest bliżej i lepiej wszystko widać 🤔
 
Okej dziękuję, możecie się śmiać ale nie lubię chodzić z gołą pupą po gabinecie 🙈 zawsze ubieram dłuższą bluzkę 😁
Ja jak idę na NFZ to akurat mam jakby dla siebie oddzielną część gabinetu i po konsultacji, dopiero jak siedzę na fotelu z gołym tyłkiem to wkracza lekarz i zaraz obok ma machinę do usg. A prywatnie dobrze że na pierwszą wizytę ubrałam sukienkę bo tam z fotela muszę przeparadować cały gabinet, bez majtek, do oddzielnego pokoju na USG 😂😂
 
Ja jak idę na NFZ to akurat mam jakby dla siebie oddzielną część gabinetu i po konsultacji, dopiero jak siedzę na fotelu z gołym tyłkiem to wkracza lekarz i zaraz obok ma machinę do usg. A prywatnie dobrze że na pierwszą wizytę ubrałam sukienkę bo tam z fotela muszę przeparadować cały gabinet, bez majtek, do oddzielnego pokoju na USG 😂😂
Fajnie, że nie tylko ja tak mam 🙈😂😂😂 wiem, że to lekarz ale jakoś i tak dziwnie.. Pozatym mam przełożoną wizytę do kogoś innego bo mojego nie ma, niby to kobieta ale nigdy nie byłam u babeczki i jestem ciekawa 😁🤔
 
Fajnie, że nie tylko ja tak mam 🙈😂😂😂 wiem, że to lekarz ale jakoś i tak dziwnie.. Pozatym mam przełożoną wizytę do kogoś innego bo mojego nie ma, niby to kobieta ale nigdy nie byłam u babeczki i jestem ciekawa 😁🤔
Tak się jakoś nastawiłam, że też zawsze do facetów chodziłam i wzbraniałam sie, że w życiu do babeczki nie pójdę..a tu siup, udało się wreszcie z ciążą, a że u nas ordynatorem na oddziale jest kobieta, to wylądowałam prywatnie u niej i trza się było przyzwyczaić 😂
 
reklama
Do góry