reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ale jak było krwawienie (mówimy o nim już w czasie przeszłym bo teraz to schodzi z Ciebie "stara" krew) i z dzieckiem wszystko ok, to teraz to już ostrożnościowe działanie z ich strony i obserwacja tak na wszelki wypadek. Już o tym pisałam, ale może to Cię uspokoi, więc napiszę jeszcze raz 🙂, mnie przy krwawieniu (ustało zanim mnie przyjęli na oddział) trzymali od czwartku do poniedziałku. Ale! "dzięki temu" miałam kilka razy USG zrobione, co też na pewno uspokaja. Trzymam z całych sił kciuki żeby było dobrze! 😘
Tak długo? Ja liczę że mnie jutro puszczą...
 
reklama
Rozdepka bedzie dobrze :)

Ja tam juz watpie czy moj maz wogole posiada plemniki z chromosomem X 😂 wydaje mi sie ze on tylko te Y ma.
No nic calkiem tez mozliwe ze wogole nawet sie dzis nie dowiem bo ten lelarz jest taki... hm, nieprzejety wiec nie wiem ani czy bedzie nawet usg dzis robil a nawet jesli bedzie to czy bedzie chcial spojrzec bo ostatnio patrzyl z daleka, nie przyblizyl nawet, i tylko powiedzial ze sa rece nogi i serce bije a juz byl tez ponad 12 tydz 😅 najwyzej pujde prywatnie w przyszlym tygodniu tylko po to zeby sie dowiedziec bo juz sie nakrecilam 😂
 
Rozdepka bedzie dobrze :)

Ja tam juz watpie czy moj maz wogole posiada plemniki z chromosomem X 😂 wydaje mi sie ze on tylko te Y ma.
No nic calkiem tez mozliwe ze wogole nawet sie dzis nie dowiem bo ten lelarz jest taki... hm, nieprzejety wiec nie wiem ani czy bedzie nawet usg dzis robil a nawet jesli bedzie to czy bedzie chcial spojrzec bo ostatnio patrzyl z daleka, nie przyblizyl nawet, i tylko powiedzial ze sa rece nogi i serce bije a juz byl tez ponad 12 tydz 😅 najwyzej pujde prywatnie w przyszlym tygodniu tylko po to zeby sie dowiedziec bo juz sie nakrecilam 😂

Zapytaj otwarcie jak obstawia płeć ;p ja tak się pytałam i zawsze odpowiada a pytam co.3 tyg 🤣🤣🤣🤣 pierwszy raz w 11tyg
 
Dzień dobry ze szpitala. W nocy po igraszkach zaczęłam mocno krwawić😪. Teraz tylko brudze na brązowo. Trzymajcie kciuki żeby tak zostało bo ciąża jest żywa. Lekarz jak mnie przyjmował to twierdził ze niczego złego tam nie widzi, że trzeba czekać co natura postanowi dalej.
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊✊ daj znać jak tylko się dowiesz coś, ale jeśli już tylko plamisz stara krwią to będzie wporzadku i dzidziusiowi na pewno nic nie dolega ❤️
 
Dzień dobry ze szpitala. W nocy po igraszkach zaczęłam mocno krwawić😪. Teraz tylko brudze na brązowo. Trzymajcie kciuki żeby tak zostało bo ciąża jest żywa. Lekarz jak mnie przyjmował to twierdził ze niczego złego tam nie widzi, że trzeba czekać co natura postanowi dalej.
Trzymam kciuki🤗 Musi być dobrze 😊
 
Kurde podziwiam Was. Ja już dawno wszystkim rozglosilam, rodzicom i córce w 6tc, w pracy w 8tc w najbliższym z wydziału a potem w 9 TC reszcie, bo byłam na bankiecie służbowym i każdy chciał mi drinki robić... Ja to mam język długi jakbym mogła to bym na drugi dzień po sexie.powiedziala 🙈🙈🙈🙈 i sama na siebie to za to denerwuje ale stwierdziłam, że odpukac jakby było coś nie tak i trafiłbym do szpitala to i tak każdy by wiedział.
Ja w donoszonych ciążach to samo hehe 6 tydzień i pół rodziny już wiedziało a później chciałam nie zapeszać i poroniłam to nikt nawet nie wiedział,że jestem w ciąży. I jak trafiłam do szpitala musiałam tłumaczyć, że byłam ale już nie jestem. Ciężkie to było. Więc teraz jak tylko pojawiło się serduszko powiedziałam rodzicom i córce . Bo jak coś by poszło nie tak i tak się dowiedzą a tak może im więcej osób wie i myśli pozytywnie to przyciąga te pozytywne wibracje i jest dobrze🙄😊😊😊
3kg🙈🙈🙈 i 3kg przed samą ciąża na wakacjach... 16dni na all robią swoje😔 ale przed tym schudłam 11 kg, więc i tak jestem chudsza niż kiedyś... Już niedługo...
Ja póki co nie przytyłam nic ale przed ciążą schudłam 15 kg no ale i tak jest ponad miarę więc mam w planach nie przytyć za dużo. W pierwszej ciąży przytyłam 30 kg, w drugiej 18 kg i w pierwszej BMI miałam w normie w drugiej już lekko podwyższone więc chyba tak jak w Kropki artykule im się jest większym tym mniej się przybiera. Liczę na to 🙄😊
Dzień dobry ze szpitala. W nocy po igraszkach zaczęłam mocno krwawić😪. Teraz tylko brudze na brązowo. Trzymajcie kciuki żeby tak zostało bo ciąża jest żywa. Lekarz jak mnie przyjmował to twierdził ze niczego złego tam nie widzi, że trzeba czekać co natura postanowi dalej.
Ja miałam to samo i wszystko jest w porządku. Tylko teraz boje się jakichkolwiek zbliżeń więc ich nie ma. Lekarz powiedział, że to normalne po acardzie i heparynie. Ale i bez tych leków też się może zdarzyć więc nie stresuj się, będzie dobrze 🤗❤️
 
Ostatnia edycja:
Cześć, znów muszę nadrabiać bo przez generalny remont jakoś zaniedbałam czytanie forum 🙃🙃🙃 gratuluję wszystkim udanych wizyt i ślicznych maluszków. My juz po prenatalnych według OM 11 tydzień ale rozmiarowo już 12❤️ na 98% syn
IMG_20211004_140154.jpg
 
reklama
Odklejające się jajo płodowe. Wypis dzisiaj bo w tu i tak nic nie zrobią. Dostanę receptę na leki na powstrzymanie skurczy. Odklejenie nie jest największe i jest szansa na powodzenia tej ciąży ale musze się też liczyć z poronieniem.
Skupiamy się na tym, że jest szansa powodzenia! Trzymam z całej siły kciuki i tulę najmocniej! ❤️😘
 
Do góry