reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
A ja mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci - jak odczuwałyście pierwsze ruchy? Tzn jakie to mniej więcej uczucie? 🙂
 
A ja mam pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci - jak odczuwałyście pierwsze ruchy? Tzn jakie to mniej więcej uczucie? 🙂

Te pierwsze to coś w rodzaju bulgotania tylko bez dźwięku. Jakby jakiś mały pęcherzyk posmyrał Cię od wewnątrz. Z czasem oczywiście przybierają na sile i już czujesz wyraźne kopnięcia i rozpychanie 😍
 
Te pierwsze to coś w rodzaju bulgotania tylko bez dźwięku. Jakby jakiś mały pęcherzyk posmyrał Cię od wewnątrz. Z czasem oczywiście przybierają na sile i już czujesz wyraźne kopnięcia i rozpychanie 😍
No właśnie ja jakbym zaczęła czuć takie smyrania, tylko myślę że 12 tydz to zdecydowanie za wcześnie na to i nie wiem czy to po prostu skóra mnie nie swędzi bo się np. rozciąga... 🤷🏻‍♀️
 
Planuje do końca roku, bo i trak pracuje w domu. No chyba że

Znajoma takie po swoim bobo chciała sprzedać za 100zl nie wiem ile muszą kosztować nowe 🤷‍♀️

Ja jestem pulpet. Miałam nawet iść na konsultację do bariatry, ale musiałam zmienić na ginekologa 😁 brzuch mam spory swój osobisty, ale teraz stał się cały twardy już nie da się wciągnąć 😂 6mc śmiało.
o dokladnie! Ciężko mi tez juz wciągnąć brzuch na dole 🤣 nawet jak siedzę to mi wygodniej jak go "wypuszczam" niż jak wcześniej mialam jakieś napięcie miesni aby tak nie odstawał 🤣🙈 No i na samym dole czuje twarde jak stoję, pod tą fałdką 🙂
 
No właśnie ja jakbym zaczęła czuć takie smyrania, tylko myślę że 12 tydz to zdecydowanie za wcześnie na to i nie wiem czy to po prostu skóra mnie nie swędzi bo się np. rozciąga... 🤷🏻‍♀️
Miałam coś takiego ostatnio w aplikacji :)
C9B69B40-126A-4E50-8003-D4CB326D79AF.png
 
reklama
Do góry