reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Haha ja też siedzę w rozpiętych - nawet w sumie chodzę też... :D
wczoraj w h&m widziałam ciążowe jeansy w promce z 129zł na 50zł, ale one były "ultra skinny" a takie rurki już sobie dawno odpuściłam.. a z brzuchem to już w ogóle nie wiem jakbym je na siebie naciągała :D
Ja czekam na paczkę z hm że spodniami ciążowymi i leginsami bo wstyd mi już chodzić tylko w jednych spodniach do pracy bo tylko w jedne się mieszczę 🤣
 
reklama
Ja właśnie w ogóle nie znam się na tych wyliczeniach L4 i macierzyńskiego, nie wiem jak to działa, ale zdążyłam przeczytać, że roczny bonus się nie liczy także szkoda, bo przyznam, że liczyłam na to, że to się wliczy do średniej :D
Kurcze, to mi się wydawało, że się również liczy, jak o tym czytałam...
U mnie wypłata to podstawa + premie serwisowe, które są zawsze zmienne, ale są. I z tego, co czytałam, to skoro są tak jakby stałym składnikiem, choć w zmiennej kwocie, to się liczą.
 
Kurcze, to mi się wydawało, że się również liczy, jak o tym czytałam...
U mnie wypłata to podstawa + premie serwisowe, które są zawsze zmienne, ale są. I z tego, co czytałam, to skoro są tak jakby stałym składnikiem, choć w zmiennej kwocie, to się liczą.

Własnie o tym doczytuję i z tego co widzę do L4 bonus uznaniowy się wlicza. A do zasiłku macierzyńskiego takie bardziej "policzalne" premie, ale nie nagrody uznaniowe. Nie znam się :( Myślę, że w Twoim przypadku się wlicza. U nas po prostu jest raz na rok taki bonus i myślę, że coś takiego może odpaść.
 
Własnie o tym doczytuję i z tego co widzę do L4 bonus uznaniowy się wlicza. A do zasiłku macierzyńskiego takie bardziej "policzalne" premie, ale nie nagrody uznaniowe. Nie znam się :( Myślę, że w Twoim przypadku się wlicza. U nas po prostu jest raz na rok taki bonus i myślę, że coś takiego może odpaść.
To chociaż tyle dobrego, że by Ci się do L4 liczył ten bonus... Zawsze coś.
 
Ja właśnie w ogóle nie znam się na tych wyliczeniach L4 i macierzyńskiego, nie wiem jak to działa, ale zdążyłam przeczytać, że roczny bonus się nie liczy także szkoda, bo przyznam, że liczyłam na to, że to się wliczy do średniej :D
Wliczają się i trzynastki i premie wszystkie. Ja miałam właśnie 13 pensję w styczniu i bonus roczny w kwietniu i wszystko mi uwzględnili do macierzyńskiego. Jak to jest z L4 to nie wiem.
 
reklama
Do góry