reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jeśli chodzi o spodnie super kupiłam (może wyda wam się slabe) ciążowe w lumpexie i powiem wam że 3 pary nówki z metką:) Mega wygodne i za ok 15zl szt. Wcale nie potrzebuje nic nowego na ten okres 😄 Tym bardziej że wypada bardziej zimowy czas 😃😚
Super!! Ja zamówiłam na vinted niby założone kilka razy 3 pary z hm. Jedne jeansy jasne i 2 pary czarnych, dzisiaj przyszły stan idealny!!! Za uwaga : 70zl 😁
 
reklama
Ja głównie na Vinted sprzedaję rzeczy po synu, bo właśnie bez problemu schodzą. Dla niego też czasem coś zamówię, bo faktycznie dzieci często krótko chodzą w czymś i można trafić perełki. Dla siebie przestałam tam kupować, bo może 5 razy byłam w 100% zadowolona, a tak zawsze jakaś dziurka, brud, zaciągnięcie, podany zły rozmiar i głupie tłumaczenia 'dziurka na golfie nie przeszkadza, przecież można go wywinąć', 'na pewno zejdzie w praniu', 'ja noszę S i jest na mnie dobra' także odpuściłam. 🙄
A co do wagi to u mnie już 3,5 kilo na plusie. 😂 W pierwszej ciąży przez 20 tygodni nie przytyłam nic, a teraz idzie szybko. 🤣
 
reklama
Ja głównie na Vinted sprzedaję rzeczy po synu, bo właśnie bez problemu schodzą. Dla niego też czasem coś zamówię, bo faktycznie dzieci często krótko chodzą w czymś i można trafić perełki. Dla siebie przestałam tam kupować, bo może 5 razy byłam w 100% zadowolona, a tak zawsze jakaś dziurka, brud, zaciągnięcie, podany zły rozmiar i głupie tłumaczenia 'dziurka na golfie nie przeszkadza, przecież można go wywinąć', 'na pewno zejdzie w praniu', 'ja noszę S i jest na mnie dobra' także odpuściłam. 🙄
A co do wagi to u mnie już 3,5 kilo na plusie. 😂 W pierwszej ciąży przez 20 tygodni nie przytyłam nic, a teraz idzie szybko. 🤣
No tak ja też jestem za kupowaniem stacjonarnie,obejrzeć 10 razy:D. . Właśnie się zastanawiam ile jest prawidłowo przytyć;) czy wgl są jakieś normy? ;) bo nie zauważyłam żebym miała większy apetyt nawet mniejszy niż wcześniej przed @🤣 ...a waga idzie do goryyy
 
Do góry