reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

U mnie tez ma byc Artur 😂 mial juz tak miec na imie 4 syn ale poniewaz cala poprzednia 3 celowo ma imiona na A to za 4 razem chcialam sie wybic z tego schematu i dalam mojemu starszemu synowi do wyboru Artur lub Emil i wybral Emila. Potem zalowalam bo jakos najmlodszy idealnie pasowalby pod takiego Artura 😅 wiec teraz kolejny bedzie poprostu Artur. A jesli stalby sie cud i nie bylby chlopiec to nie mam zadnego pomyslu bo nigdy nie myslalam nad imionami dla dziewczynki.
A jakie mają imiona starsi? :)
 
reklama
My mamy już Ignasia. Mąż chciał Kuba a ja Ignacy. Stanęło na moim pod warunkiem, że jak kiedyś pojawi się drugi syn to będzie Kuba.
Teraz narazie nie wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka ale siostra męża teraz urodziła chłopca i ma być Kuba więc zonk😃 Mąż nie będzie zadowolony jeśli okaże się, że będzie drugi chłopiec 😉
Dla dziewczynki podoba mi się Iga.
 
My mamy już Ignasia. Mąż chciał Kuba a ja Ignacy. Stanęło na moim pod warunkiem, że jak kiedyś pojawi się drugi syn to będzie Kuba.
Teraz narazie nie wiemy czy to chłopiec czy dziewczynka ale siostra męża teraz urodziła chłopca i ma być Kuba więc zonk😃 Mąż nie będzie zadowolony jeśli okaże się, że będzie drugi chłopiec 😉
Dla dziewczynki podoba mi się Iga.
O Ige też brałam pod uwagę 😁 śliczne imię 🥰
 
Ja póki co na ból gardła podleczam się miodem tymiankowym. Nigdy nie wierzyłam w naturalne metody, więc sceptycznie podchodziłam do miodu tymiankowego przywiezionego z Grecji, a teraz naprawdę mnie ratuje. Gdy już tak z dwa dni pobolewa mnie gardło i promieniuje do ucha, to po prostu zjadam wieczorem łyżeczkę miodu i rano już nic mnie nie boli.
Wszytskie tradycyjne metody stosuję. Miód, cytryna, sok z malin ale i tak bardzo się boję że mogę zaszkodzić dziecku 😔tym wirusem 😔
Ginekolog mi polecił leki z serii *spam* dla kobiet w ciąży to kupiłam tabletki na gardło
 
Ja też mam prenatalne za tydzień we wtorek, trzymam za Nas kciuki 🌺
Chciałam jeszcze iść w zeszłym tygodniu na konteolne USG na NFZ ale nie mogę się dodzwonić od kilku dni, a nie chce mi się jechać do miasta, więc chyba muszę uzbroić się w cierpliwość 🙄
O i kolejny 12.10 prenatalnych 🤞
 
Wszytskie tradycyjne metody stosuję. Miód, cytryna, sok z malin ale i tak bardzo się boję że mogę zaszkodzić dziecku 😔tym wirusem 😔
Ginekolog mi polecił leki z serii *spam* dla kobiet w ciąży to kupiłam tabletki na gardło
A napar z imbiru próbowałaś? 3-4 cm korzenia obieram, połowę z tego ścieram na tarce o drobnych oczkach a drugą połowę kroję na plasterki. Zalewam 0,5l wrzątku i gotuję na małym ogniu przez około 15 minut. Później całość przelewam do słoika i trzymam w lodówce (można kilka dni). Jak potrzebuję to ok 50 ml naparu mieszam z 200 ml gorącej wody i do tego dodaję sok z cytryny i miód. Tylko trzeba pamiętać że miod i cytrynę dodaje się jak już przestygnie, bo zbyt wysoka temperatura zabija ich właściwości lecznicze :) U mnie działa super :) W sezonie chorobowym piję jedną szklankę dziennie a przy infekcjach trzy na dzień 😊
 
Hej dziewczyny 🤗 ja już po wizycie 🥰 jest wszystko w porządku. Dzisiejsza wizyta była wyjątkowa. Tak pięknie wszystko było widać paluszki, stopki i jak się ruszał mały człowieczek niesamowite 💞🥰 dzisiaj mamy 11+1. Dodaje oczywiście zdjęcie ❣️ Jeśli chodzi o imiona to mamy wielką burzę mózgów w rodzinie i każdemu podobają się inne imiona 🤷 Mamy już Nicole i Olivera, wtedy nie mieliśmy problemu a teraz gdzieś ciężko się zdecydować. Mężowi podoba się dla chłopca Dominik albo Marcel mnie Oskar albo David 🙈 dla dziewczynki .... Podoba mi się Anika, Gaja.... Mężowi Natalia, Scarlett... I mamy problem 🙄 o ile moje imiona się w ogóle nie podobają mężowi tak mnie męża, tak średnio. Natalka ładne ale pospolite.... Scarlett znowu zupełnie w drugą stronę 😁 dobrze, że jest jeszcze czas 😌
 
reklama
I zdjęcie ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20211004_105857892.jpg
    IMG_20211004_105857892.jpg
    328,1 KB · Wyświetleń: 74
Do góry