reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziś wyciągnęłam obcisły deski na spacerek i wyglądałam na minimum 6mc. Co prawda to mój nabyty, a nie już ciążowy brzuch ale fajnie było poczuć się znów w ciąży 🤣
Ja też, w pracy już wszyscy widzą, że jestem w ciąży. A to dopiero 11 tydzień 🙈nawet mama mi powiedziała o jaki piękny brzuszek Ci się zrobił!🙈ja w ogóle czuje bulgotki w brzuchu, takie bombelki, nie wiem jak to nazwać. Takie coś czułam jak zaczynałam czuć ruchy w 20tygodniu w pierwszej ciąży 😲😲😲 dziwne to bardzo ale wyraźnie to czuję...
 
reklama
Imienia nie mam wybranego, poczekam aż poznam płeć, czuje że będzie chłopiec. Mąż jest przekonany, że będzie córka. Wolę imienia nie szukać, bo mi się spodoba, nastawię się a tu ciach babeczka wyskoczy🙈
 
Współczuję wszystkim przeziębionym, patent z cebulą jest dla mnie nowością i przyznam, że trochę mnie zszokował, aż ciekawa jestem jak to działa 😲😲😲 wracajcie dziewuszki do zdrówka!!!
 
Ja krew do Pappa oddalam w ubiegłym tygodniu pod koniec 10tc, za tydzień robię prenatalne i jeszcze raz będą mi robić Pappa ale gin kazał mi zrobić wcześniej, bo wtedy jest bardziej wiarygodne podobno??
 
Ja mam o 11.00. W sumie dzis nie było pobrania krwi, bo jak poszłam to jeszcze raz zapytałam o Nifty, tj. dlaczego mam czekać do usg, no i okazało się że nie muszę czekać, że mnie w błąd wprowadzili...puściłam parę uszami i zapisałam się na jutro na pobranie i od razu na Nifty. Jest szansa ze prenatalnych będzie już wynik z Nifty, a jeśli nie to nie będę musiała długo czekać. I bez tego jest mi trudno, bo czuje sie jakby mnie krzyżować mieli🙄
Oj rozumiem Cię doskonale... Ja staram się odpychać wszelkie złe myśli, no ale proste to nie jest. 🤷🏻‍♀️
 
Wyszło mi: przepływ na zastawce trójdzielnej nieprawidłowy 😭
W sobotę muszę zrobić papę i ponowne usg..
Czułam że coś będzie nie tak...😭
Chyba do wyników się wyłączam z forum.. 😔
Jeśli tylko to wyszło zle to tak jak jest w linku który podała @Kropka29 wcale nie musi oznaczać to nic złego 🤗 niestety musisz teraz poczekać kilka dni, domyslam się ze psychicznie będą one okropne :( trzymam kciuki żeby dzidziuś okazał się zdrowy 😘✊
 
Tzn lekarz też o tym mówił jakby to było nic takiego, ale jednak jest to odchyl od normy 😔
Z jednej strony wykluczył 97% wad serca z drugiej to..
Czekam do soboty, a później jeszcze wyniki pappy. Myślę że zanim się Wszytsko wyjasni to trochę czasu minie..
 
reklama
Wyszło mi: przepływ na zastawce trójdzielnej nieprawidłowy 😭
W sobotę muszę zrobić papę i ponowne usg..
Czułam że coś będzie nie tak...😭
Chyba do wyników się wyłączam z forum.. 😔
Wszyscy trzymamy mocno kciuki za bobaska, będzie dobrze. Jeśli poczujesz potrzebę wsparcia zaglądaj tu jeśli faktycznie chcesz spokoju daj Sobie czas. Wszyscy czekamy na dobre wieści od Ciebie. Bo takie będą. 💗💗
 
Do góry