reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej dziewczyny 😊 ja dziś idę na badania krwi do prenatalnych. Usg za tydzień we wtorek. Do tego czasu chyba oszaleję. Za dużo czarnych myśli w głowie. No i przez ten stres brzuch bardziej boli bo spięło mnie strasznie.
Co do wyboru imienia, to póki co myślałam tylko o imieniu dla chłopca: Mateusz albo Artur....drugie najbardziej.. a rodzina partnera obstawia Dawida😆. Obstawiam Artura bo dobrze mi się kojarzy. Mój kolega z pracy ma tak na imię. Pomimo ciężkiej choroby z jaką się zmaga jest wzorem pracowitości a przede wszystkim koleżeństwa🙂
Ja też mam prenatalne za tydzień we wtorek, trzymam za Nas kciuki 🌺
Chciałam jeszcze iść w zeszłym tygodniu na konteolne USG na NFZ ale nie mogę się dodzwonić od kilku dni, a nie chce mi się jechać do miasta, więc chyba muszę uzbroić się w cierpliwość 🙄
 
reklama
Hej :) u nas dzis 11+0, ale ten czas leci! Generalnie jeżeli będzie chlopak to Szymon a jak dziewczynka to Wiktoria 🙈🥰 dużo było rozmów na temat imion ale w końcu kompromis mamy i tak już zostanie 💕. Ogolnie czuje się dobrze, tylko momentami robi mi się troszkę niedobrze ale do przeżycia. Urlop się kończy i czas wracać w środę do pracy.. bardzo mi się nie chce 🤣
Powodzenia na wszystkich Waszych wizytach!! Czekamy na same dobre info i piękne zdjęcia 🍀🤞
 
@Uni_Cat jeśli marzy Ci się Hania to nic się nie martw, to Twoje maleństwo i Tobie ma się podobać imię❤️ A już na pewno nie rozmyslaj o jakiejś rodzinie, której nie widujesz.

Co do imion to my mamy wybrane Fabian dla chłopca i to jest na 100% a dla dziewczynki Izabela lub Marika, ale ja bym bardzo chciała Marike i namawiam starego 😄
 
Ja też mam prenatalne za tydzień we wtorek, trzymam za Nas kciuki 🌺
Chciałam jeszcze iść w zeszłym tygodniu na konteolne USG na NFZ ale nie mogę się dodzwonić od kilku dni, a nie chce mi się jechać do miasta, więc chyba muszę uzbroić się w cierpliwość 🙄
Ja widziałam dzidzie w czwartek, to jakoś wytrzymam do 12.10. Tylko z uwagi na mój dojrzały wiek 40 + to będzie dla mnie trudna wizyta no i może nie dać ostatecznych odpowiedzi 🙄 nie spodziewam się wyników jak u młódki, trochę boje się swojej reakcji...
 
Pi
My już dawno temu wybraliśmy jakie będą, jak dziewczynka to Zosia (ubolewam nad tym, że jest teraz aż tak popularne ale co poradzić jak podobało mi się już dawno zanim tak się stało 😅), a dla chłopca Nikodem 😊
Piekne imionka 😍...Mi też podoba się Zosia, Hania ale niestety Tatus nie chce takich imion 😔 i mamy konflikt nie maly 🤣
 
reklama
Dla dziewczynki zawsze podobało mi się i partnerowi Julka ale co gdzieś nie usłyszę to właśnie to imię wybierają krewni i znajomi i chyba odpuścimy..
Więc Natasza lub Natalia. Dla chłopca mi się podoba Filip i Igor za to mojemu żadne 😐 stwierdził, że musi być dziewczynka przez to 😂 starszy syn ma na imię Mikołaj ❤️
 
Do góry