reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Co do płci to obstawiam dziewczynkę trzecią. Teściowa się załamie, bo to by była 8 wnuczka 0 chłopców. Jej córka bardzo chce syna, ale boi się ryzykować czwarty raz. @kasza_lotek nie opowiem jej twojej historii hihi. Kiedyś moi rodzice mieli znajomych na wsi. Facet miał bardzo duże gospodarstwo rolne i z żoną mieli 9 dzieci same dziewczyny. Kiedyś wróżka jej powiedziała, że 13 będzie chłopak 🙉 nie sprawdzili teorii, bo facet zmarł. Dodam że żona może ważyła 40kg. Co tam się musiało dziać jak zaczęły dorastać.
 
reklama
Co to prenatalnych zrobiłam je pierwszy raz. Lekarz zrobił mi usg na przełomie 11-12 tyg na rutynowej wizycie maluch ułożył się tak ładnie, że musiał skorzystać. To był poniedziałek. Kazał zrobić badanie z krwi maksymalnie w środę. Wysłałam mu wynik, żeby porównał z usg i odpisał badanie prawidłowe. Minimum informacji mniej stresu 👍😁
 
Dzien dobry jak zawsze witam sie w nowym tygodnu, u nas 15+0. Objawy nadal sa niestety choc troche rzadziej lub momentami slabiej. Moze jest jeszcze nadzieja ze skonczy sie to jeszcze przed porodem. Zaczynam sie stresowac wizyta czwartkowa, ciekawa jestem czy potwierdzi mi plec czy jednak nie da sie namowoc na to zeby przyjzec sie dziecku miedzy nogami 😂 juz moja siostra chce isc ze mna i samej napierac na lekarza.
 
Dzien dobry wszystkim mamusiom i figlującym dzidziusiom:) 💞... Troszkę z innej beczki dzisiaj czy macie jakieś propozycje imionek dla bobasów? Albo już może nadaliście jakieś piekne swoim obecnym pociechą? 😇🥰 Ciepłego dnia!
 
Hej, hej, dzisiaj mieliśmy słoneczną i piękną niedzielę, miałam w końcu okazję trochę odsapnąć. Zaczynamy 12 tydzień, we wtorek mamy prenatalne. Liczę, że trochę po nich psychicznie odsapnę, ale wokół mnie jest tyle historii o poronieniach już po 12 tyg.,że aż mi się rzygać chce z nerwów 🤦‍♂️ dziewczyny co na ból kości ogonowej? No ciągnie dziadostwo praktycznie codziennie 🤦‍♂️ Zostawiam wam moją fasolinę, skakała jak na trampolinie na ostatnim usg 🍀
A teoretycznie po 12 tyg i dobrych wynikach badań ryzyko poronienia jest najmniejsze i wynosi około 1%..Także ja już nie wiem kiedy można wyluzować 🤷‍♀️
Ja mam je dziś i od wczoraj jest psychiczna masakra.. 😔Czekam do 17..
 
A teoretycznie po 12 tyg i dobrych wynikach badań ryzyko poronienia jest najmniejsze i wynosi około 1%..Także ja już nie wiem kiedy można wyluzować 🤷‍♀️
Ja mam je dziś i od wczoraj jest psychiczna masakra.. 😔Czekam do 17..
Wszystko będzie dobrze, niczym się nie przejmuj 🥰 w głębi duszy wiesz ze tak jest ...Nie trzeba się przejmować i nakręcać ❤ choć to nie łatwe...ale pomysl że nic to nie zmieni...ja tak robilam.... kciuki trzymane ...daj znać po 🤩
 
Dzien dobry wszystkim mamusiom i figlującym dzidziusiom:) 💞... Troszkę z innej beczki dzisiaj czy macie jakieś propozycje imionek dla bobasów? Albo już może nadaliście jakieś piekne swoim obecnym pociechą? 😇🥰 Ciepłego dnia!
My już dawno temu wybraliśmy jakie będą, jak dziewczynka to Zosia (ubolewam nad tym, że jest teraz aż tak popularne ale co poradzić jak podobało mi się już dawno zanim tak się stało 😅), a dla chłopca Nikodem 😊
 
Wszystko będzie dobrze, niczym się nie przejmuj 🥰 w głębi duszy wiesz ze tak jest ...Nie trzeba się przejmować i nakręcać ❤ choć to nie łatwe...ale pomysl że nic to nie zmieni...ja tak robilam.... kciuki trzymane ...daj znać po 🤩
Gdyby nie to cholerne przeziębienie.. To może byłoby łatwiej o pozytywne myśli🤷‍♀️
Czekam właśnie pod gabinetem do internisty żeby poradził co brać..
Wczoraj wieczorem miałam 37,7 więc już trochę ponad normę.. Rano 36,6.. Ale czuję że mnie cos złapało 😔
 
reklama
Hej dziewczyny 😊 ja dziś idę na badania krwi do prenatalnych. Usg za tydzień we wtorek. Do tego czasu chyba oszaleję. Za dużo czarnych myśli w głowie. No i przez ten stres brzuch bardziej boli bo spięło mnie strasznie.
Co do wyboru imienia, to póki co myślałam tylko o imieniu dla chłopca: Mateusz albo Artur....drugie najbardziej.. a rodzina partnera obstawia Dawida😆. Obstawiam Artura bo dobrze mi się kojarzy. Mój kolega z pracy ma tak na imię. Pomimo ciężkiej choroby z jaką się zmaga jest wzorem pracowitości a przede wszystkim koleżeństwa🙂
 
Do góry