reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja nie dostałam żadnych wskazówek kiedy dokładnie zrobić, poprosru przed żeby wyniki były na wizytę. W sumie teraz to się zastanawiam kiedy pójść 🤔
 
reklama
Hejjj dzień dobry i gratuluję udanych wizyt! 🤩
Mnie ostatnio złapało okrutne przeziębienie i nie dość, że standardowo miałam mdłości to w pakiecie również katar, kaszel i ból gardła 😏
Mieliśmy jechać do Wiednia ale przez marną pogodę i chorobę nie wypaliło 🙃 W ramach zadośćuczynienia spędzamy teraz kilka dni w hotelu już w Polsce, ale ze strefą wellness i właśnie leżakuję w tężni solankowej 🤩 podobno polecane jest to w ciąży. Do sauny już nie wejdę, ale zawsze coś 😀
 
Mnie tez rozlozylo przeziebienie, zarazilam sie od dzieci i tez standardowy obecnie panujacy wirus katar kaszel i bol gardla. I tak jak starlights nie dosc ze mdlosci to zle samopoczucie od tego, w sumie to nawet mi to gardlo mdlosci poteguje.

Z nowych rzeczy, jeszcze wczoraj mialam watpliwosci ale dzis juz jestem pewna, ze zaczelam czuc pierwsze ruchy 🙂
 
Ja mam całe spektrum "odczuwania brzucha": ciągnięcie w dole (takie trochę jak na okres), kłucie jakby w okolicy jajników (raz z jednej, raz z drugiej strony), kłucie w pachwinach i kroczu (że tak powiem 🙈), a wczoraj w nocy zaczęły nawet boleć mnie biodra przy leżeniu na boku. Oczywiście nie cały czas, te kłucia/ciągnięcia pojawiają się i znikają (czasem na kilka dni). Ale jak coś porobię, w sensie poruszam się trochę (czego zasadniczo unikam), to zdecydowane nasilenie odczuwam. Stresuje mnie wszystko i jak czuję te powyższe dolegliwości i jak chwilowo zanikają. 🙈
Rozumiem, to ciągnięcie, kłucie i ból jak na okres też mi się kończy. Teraz to co czułam to znam to sprzed porodu to takie rozciąganie macicy, skurcze nie wiem jak to opisać i taki ciężar. Dziś już stresów nie mam siedzę w pracy cały dzień i nic mi nie jest. Jestem spokojna😁
 
Mnie tez rozlozylo przeziebienie, zarazilam sie od dzieci i tez standardowy obecnie panujacy wirus katar kaszel i bol gardla. I tak jak starlights nie dosc ze mdlosci to zle samopoczucie od tego, w sumie to nawet mi to gardlo mdlosci poteguje.

Z nowych rzeczy, jeszcze wczoraj mialam watpliwosci ale dzis juz jestem pewna, ze zaczelam czuc pierwsze ruchy 🙂
który tc?
 
reklama
A czy jest tu ktoś kto nie odczuwa wogole brzucha? Żadnych ciagnieć kłuć itp? Mi kurcze nic nie jest. Mam jedynie wzdęcia okropne i co zjem to takie dziwne uczucie na żołądku że nie wiem czy to głód czy co... Wczoraj zjadłam kluski śląskie z sosem i myslalam że się wykończę nachyliłam się tylko nad toaleta i samo poszło 😅
 
Do góry