reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jeśli Cię to uspokoi to idź przed wyjazdem. Jeśli gin ma dobry sprzęt to może już coś zobaczysz 😊
No właśnie dlatego się wybieram :) może coś zobaczy chociaz czy umiejscowienie jest prawidłowe :)
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest, mogę prowadzić ciąże wyłącznie prywatnie na Medicover czy muszę się też zgłosić na NFZ ?
Jeszcze nie zdecydowałam czy będę rodziła tu czy tu
 
reklama
Z tego, co wiem, to sama wybierasz, czy chcesz prywatnie, czy na NFZ chodzić do lekarza.
Ja sama za to też się ciągle zastanawiam, czy będę chciała prowadzić ciążę u mojego gina. Wydaje mi się, że jak on nie ma konkraktu z NFZ, to za każde badanie będę musiała płacić. Chyba, że się mylę...
 
Z tego, co wiem, to sama wybierasz, czy chcesz prywatnie, czy na NFZ chodzić do lekarza.
Ja sama za to też się ciągle zastanawiam, czy będę chciała prowadzić ciążę u mojego gina. Wydaje mi się, że jak on nie ma konkraktu z NFZ, to za każde badanie będę musiała płacić. Chyba, że się mylę...
Tak jeśli on ma tylko praktykę prywatna i dostaniesz skierowanie prywatne to wtedy będziesz musiała opłacić badanie 100%
 
Z tego, co wiem, to sama wybierasz, czy chcesz prywatnie, czy na NFZ chodzić do lekarza.
Ja sama za to też się ciągle zastanawiam, czy będę chciała prowadzić ciążę u mojego gina. Wydaje mi się, że jak on nie ma konkraktu z NFZ, to za każde badanie będę musiała płacić. Chyba, że się mylę.
Ja chodzę prywatnie, ale mój lekarz w innym miejscu przyjmuje na NFZ i za badania nie płacę.
 
Cześć! Też dołączę do was. Termin z aplikacji mam na 30.03-2.04.2022. Do tej grupy zapisuje się z niepewnością po ciąży biochemicznej ale z nadzieją na to że teraz będzie dobrze. 😊 Mój lekarz miał dopiero termin na 17 sierpnia wskazuje na to że to będzie 7 tydzień. Dzisiaj byłam na badaniu beta i wyszło 702,7 za 48 h idę na powtórzenie czy dobrze przyrasta.
 
Ja chodzę prywatnie, ale mój lekarz w innym miejscu przyjmuje na NFZ i za badania nie płacę.
właśnie taka opcja byłaby idealna, ale z tego, co szukałam w necie, to mój ginekolog nie przyjmuje na NFZ. Pracuje tylko dodatkowo w klinice leczenia niepłodności.
 
Cześć! Też dołączę do was. Termin z aplikacji mam na 30.03-2.04.2022. Do tej grupy zapisuje się z niepewnością po ciąży biochemicznej ale z nadzieją na to że teraz będzie dobrze. 😊 Mój lekarz miał dopiero termin na 17 sierpnia wskazuje na to że to będzie 7 tydzień. Dzisiaj byłam na badaniu beta i wyszło 702,7 za 48 h idę na powtórzenie czy dobrze przyrasta.

Witamy :) też jestem po biochemicznej, ale moja beta obecnie to maksymalnie 100, a Twoja już jest bardzo duża :) trzymam więc kciuki za dobry przyrost :) oby teraz nam się udało :)
 
właśnie taka opcja byłaby idealna, ale z tego, co szukałam w necie, to mój ginekolog nie przyjmuje na NFZ. Pracuje tylko dodatkowo w klinice leczenia niepłodności.
To na początku kiedy robi się najwięcej najdroższych badań możesz chodzić też do innego lekarza na NFZ żeby trochę zaoszczędzić. Ja w poprzedniej ciąży tak robiłam 🙈
 
Hejka dziewczyny czy 10 dni po stosunku wyjdzie teścik, mąż ma urodziny w czwartek i chciałabym mieć już test zrobiony. 😁
 
reklama
Do góry