reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej a macie któraś z Was, że jest Wam dziwnie ciężko na żołądku odkąd jesteście w ciąży? Z synem miałam typowe mdłości.. Czułam poprostu wstręt do jedzenia. Szczególnie mięsa. Teraz jest inaczej. Ogolnie nie odrzuca mnie ale żołądek przechodzi czasem męki 😐 z. Synem wgl. nie bolała mnie głowa. Teraz CZASEM mnie nie boli 😪 i czoło mam wysypane syfami, ze szok..
Od kilku dni mam doła.. Właśnie przez to jak się czuje.. A jak sobie pomyślę, że mam zabrać leki albo zrobić zastrzyk to porażka 😭 ciąża z synem była tak bezproblemowa, że teraz aż nie wierzę w to jak się czuje. Narobię sobie planów, że dzisiaj zrobię to, później tamto ale jak czuję się tak chujowo to alby leżę 😭
U mnie najpierw były typowe mdłości a później zmieniły się własnej w taki uścisk na żołądku🥴
 
reklama
Oj powiem Ci ze u mnie te zastrzyki to zależy jak wejdzie. Raz jest super ze nic nie czuje a ostatnio próbowałam 3x się wbić bo w dwóch pierwszych miejscach jakoś nie moglam się przemóc bo bolało.
Śniło mi sie tez po nocach już ze mi nie chce igła wejść, no koszmar jednym słowem 🙈 zauważyłam ze najlepiej wchodzą mi zastrzyki w poziomie na lini pępka :)
Współczuję, wiem co czujesz😔dla mnie to była trauma. Już ich nie biorę, bez konsultacji z ginem odstawiłam po jednej serii. Zrobiłam sobie przepływy kończyn dolnych i okazuje się, że nie ma potrzeby by to brać. A Ty czemu bierzesz? Co jest wskazaniem?
 
Dziewczyny dostałam wyniki pappy i jestem załamana :(
Ryzyko ZD 1:306 lekarz kazał się skontaktować w celu omówienia wyników… :(
Ja znam osobiście 2 dziewczyny, którym pappa wyszła źle, a dzieciaki zdrowe w 100%. Jedna robiła amniopunkcję a druga jakiś test ten z tych drogich i wszystko wyszło ok 😊 nie martw się, będzie dobrze. Tez boje się tej pappy... ale staram się właśnie pamiętać, że on często się myli i znam to z własnego otoczenia.
 
Dziewczyny, od kilku dni zastanawiałam się czy kupić... I kupiłam! Bardzo fajnie napisana, dużo informacji dla kobiet będących w ciąży po raz pierwszy. Oczywiście nie zdążyłam przeczytać jeszcze całej, ale póki co zapowiada się fajnie :) Ktoś ostatnio pytał o fajną książkę dot. ciąży, to podrzucam
 

Załączniki

  • 20210921_211700.jpg
    20210921_211700.jpg
    972 KB · Wyświetleń: 45
Tak bo ja zapytałam nieśmiało doktora czy zobaczymy jaka płeć. A on co mnie ze chłopak a ja na to -coooo?? Hahahah byłam pewna że będzie dziewczynka a za to mąż był pewny chłopca.😆
A te badania robiłaś prywatnie, że mąż mógł być z Tobą? Ja się zastanawiam, czy w medicover wpuszczają razem.. 🙂
 
Współczuję, wiem co czujesz😔dla mnie to była trauma. Już ich nie biorę, bez konsultacji z ginem odstawiłam po jednej serii. Zrobiłam sobie przepływy kończyn dolnych i okazuje się, że nie ma potrzeby by to brać. A Ty czemu bierzesz? Co jest wskazaniem?
Ja mam mutacje pai homozygote. Biorę Acard i heparynę. Długo nie mogłam zajść w ciąże, wzielam z glupa Acard i nagle zaskoczyło ale stwierdziłam, ze to niemożliwe i odstawiłam go i po 3 dniach poroniłam.. zrobiłam badania i wyszła mi ta mutacja, i znów wzielam Acard i można powiedzieć ze od razu zaskoczyło, wiec u mnie nie ma opcji na odstawienie leków :(


Dziewczyny, od kilku dni zastanawiałam się czy kupić... I kupiłam! Bardzo fajnie napisana, dużo informacji dla kobiet będących w ciąży po raz pierwszy. Oczywiście nie zdążyłam przeczytać jeszcze całej, ale póki co zapowiada się fajnie :) Ktoś ostatnio pytał o fajną książkę dot. ciąży, to podrzucam
Tez mam i polecam !! :)
 
Dziewczyny dostałam wyniki pappy i jestem załamana :(
Ryzyko ZD 1:306 lekarz kazał się skontaktować w celu omówienia wyników… :(

Dziewczyny dobrze mówią - Pappa daje często błędne wyniki. Sama czekam jak na szpilkach na jej wynik, ale w głowie mam od razu nastawienie na dalszą diagnostykę, jakby wyszła zła.
Wiem, że łatwo powiedzieć, ale staraj się nie nastawiać źle, dopóki nie porozmawiasz z lekarzem. Będę trzymać kciuki, żeby to była tylko błędna informacja.
 
reklama
A te badania robiłaś prywatnie, że mąż mógł być z Tobą? Ja się zastanawiam, czy w medicover wpuszczają razem.. 🙂
Mąż był na korytarzu. Pytałam czy może wejść ale niestety nie. Badania nie były prywatnie okazało się że lekarz wysłał mnie bo jakiś projekt był i całkiem za darmo mam te badania 🙂
 
Do góry