reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyna, co u was słychać? Jak sie czujecie? Może ktoras z was pomoże mi. Otóż robilam badania wyszla trombofilia, powiedzcie mi czy muszę koniecznie z tym isc do hematologa czy dobry ginekolog od niepłodności da rade ? Terminy do hematologa dopiero na przyszły rok i to prywatnie 😑
Ja nie mam "typowej" trombofilii a "jedynie" mthfr, konsultowałam to z immunologiem, u którego po licznych badaniach wyszły też kwestie immunologiczne. Także ja polecam poszukać też tutaj przyczyn, z tym że od razu radzę szukać ginekologa, który nie gardzi immunologią, bo tacy też są.
 
Dziękuję [emoji854]
Ja nie mam "typowej" trombofilii a "jedynie" mthfr, konsultowałam to z immunologiem, u którego po licznych badaniach wyszły też kwestie immunologiczne. Także ja polecam poszukać też tutaj przyczyn, z tym że od razu radzę szukać ginekologa, który nie gardzi immunologią, bo tacy też są.
Trombofilia, a mthfr to całkowicie inna kwestia. Przy trombofili wymagana jest heparyna. A mthfr to tylko problem z kwasem foliowym które posiada 50% społeczeństwa :)
 
Trombofilia, a mthfr to całkowicie inna kwestia. Przy trombofili wymagana jest heparyna. A mthfr to tylko problem z kwasem foliowym które posiada 50% społeczeństwa :)
Zgadza się, niemniej ja też biorę heparynę + Acard i z tego co się orientuję to częste zalecenia przy mutacji. Z tym, że tak jak wspominałam, u mnie dochodzą też kwestie immunologiczne, także też to mogła mieć wpływ na zalecenia.
 
Cześć dziewczyna, co u was słychać? Jak sie czujecie? Może ktoras z was pomoże mi. Otóż robilam badania wyszla trombofilia, powiedzcie mi czy muszę koniecznie z tym isc do hematologa czy dobry ginekolog od niepłodności da rade ? Terminy do hematologa dopiero na przyszły rok i to prywatnie 😑
Tylko bym patrzyła na lekarza, który zna się na trombofilii, bo multum to lekceważy, a już szczególnie jak wychodzi hetero. Potoczek z Wrocławia (hematolog) dość dobrze ogarnia temat i ma konsultacje telefoniczne w pare dni. Jak masz dobrego ginekologa to możesz uderzać, z tym ze mnie większość lekceważyła pod tym względem, bo nigdy nie poroniłam.
 
Cześć dziewczyna, co u was słychać? Jak sie czujecie? Może ktoras z was pomoże mi. Otóż robilam badania wyszla trombofilia, powiedzcie mi czy muszę koniecznie z tym isc do hematologa czy dobry ginekolog od niepłodności da rade ? Terminy do hematologa dopiero na przyszły rok i to prywatnie 😑
Ginekolog zaradzi, też mam trombofilię. Jeśli chcesz to podeślij wynik 😊
 
Oo trochę nas jest.. Kurcze chciałbym poprostu jakoś funkcjonować... Ciagniecie w brzuchu to pikuś.. Przez głowę umiem cały dzień sobie zjebać.. 😭 Jeszcze uwielbiam jak w nocy muszę wstać na siku 😠 ta ciąża to odwrotność tej pierwszej bo czuje się do dupy.. Przepraszam ale musiałam się wyżalić
O słoneczko jak ja Cię doskonale rozumiem! ❤️Nocne siusianie to dla mnie chyba największa kara jaka może być 😅 Jestem strasznym śpiochem i zawsze warczę jak coś mnie w nocy wybudzi 😂 A teraz potrafię wstać 3 razy w ciągu nocy.. Dzisiaj próbowałam to przespać ale tylko się rozbudziłam 🤷🏻‍♀️😅
Nie przejmuj się, nie tylko Ty się czujesz do dupy.. Ja od kilku dni śmieje się ze to chyba zaczyna się chandra jesienna bo moje samopoczucie spadło poniżej normy. W dodatku zmęczenie i cała reszta dziwnych objawów ciążowych. Damy radę - codziennie to sobie powtarzam i Ty tez musisz 🥰
 
reklama
Cześć dziewczyna, co u was słychać? Jak sie czujecie? Może ktoras z was pomoże mi. Otóż robilam badania wyszla trombofilia, powiedzcie mi czy muszę koniecznie z tym isc do hematologa czy dobry ginekolog od niepłodności da rade ? Terminy do hematologa dopiero na przyszły rok i to prywatnie 😑
A co dokładnie Ci wyszło ? Zapisz się do gine, zobaczysz co Ci powie ale poszukaj tez hematologa w razie W:) może jakaś teleporada, tu nie musisz być w sumie osobiście bo kwestia tylko pokazania wyników:)
 
Do góry