reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dopisuję. 😁 Tabela z datami porodów już też się tworzy. 😄 Jak któraś coś wspomniała o dacie od kiedy zaczęłam ją prowadzić, to też wpisywałam, a reszta mam nadzieję, że się będzie chwalić przy okazji prenatalnych.
@Uni_Cat cudowne wieści! 🥰 Na kiedy termin?

20.mar​
lepsze zycie 2021
30.mar​
Hotaru, ancyssko
01.kwi​
Gocha 05
02.kwi​
03.kwi​
04.kwi​
Leah
05.kwi​
06.kwi​
07.kwi​
08.kwi​
09.kwi​
10.kwi​
11.kwi​
Ann_81
12.kwi​
13.kwi​
14.kwi​
15.kwi​
16.kwi​
17.kwi​
18.kwi​
19.kwi​
20.kwi​
21.kwi​
22.kwi​
23.kwi​
24.kwi​
PatPatPat, Rozdepka, XnetiX
25.kwi​
26.kwi​
27.kwi​
28.kwi​
29.kwi​
30.kwi​
Ja 15 kwietnia 🤪
Ostatnio często boli mnie głowa...nie wiem czy to od tych hormonów, czy zatoki czy szyja...prenatalne mam 4 października i wtedy też robię Nifty...
 
reklama
Tak a propo terminu porodu. Zawsze mi mówiono, że termin porodu liczy się z ostatniej @ chyba, że kobieta ma bardzo nieregularne cykle. Ja mam jak w zegarku 28 i według tego tp powinnam mieć na 30.03 ale położna wpisała mi 01.04. Według ostatniego USG wychodziło 26.03 ale lekarz stwierdził, że zostaje 01.04 bo wystarczy, że o milimetr przesunie znacznik i już coś innego wyjdzie a dziecko i tak urodzi się jak będzie chciało🙈 Jak jest u was? TP macie według @ czy USG🤔
Ja nam według miesiączki wpisany termin. Na ostatnim usg dzidzia zrównała się z terminem z miesiączki. Jak bylam w pierwszej ciąży też miałam wyznaczony termin z miesiączki a na kilku pierwszych usg syn był zawsze 3-4 a nawet z raz to 7 dni większy w sensie ze termin powinien być wcześniej...a ostatecznie to się urodził po terminie grubo...wydaje mi sue ze te pierwsze USG to najważniejsze żeby było mniej więcej w okolicach terminu z miesiączki a dwa dni w ta czy w tą...potem sue zmieni
 
Chwilkę mnie nie było a tu znów tyle się działo. Przykro bardzo że jedna z Nas teraz cierpi.😪
Ja byłam dziś u endokrynologa. Wyniki mam dobre ale mam zmienione dawkowanie leków. Co do dolegliwosci sercowych, to ja mam zdiagnozowane wypadanie płatka zastawki i tendencje do tachykardii więc będę się do kardiologa umawiać.
Pozwoliłam też sobie na małe ciążowe zakupy, ale tak nieśmiało bardzo....ciąża ciągle wczesna więc nie szaleje.
W sprawie wagi...od zeszłego tygodnia przybył 1 kg. No troszkę tam podjadam😇
 
Hej dziewczyny! Byłam dzisiaj na wizycie i.... Dzidziuś ma się świetnie, ma 2.38 cm, ❤️ bije 172/s
Dzisiaj mamy 9+1 i jak się okazało maluszek nadgonil i USG pokazuje tak samo 🥰
 

Załączniki

  • received_374308114348629.jpeg
    received_374308114348629.jpeg
    30,3 KB · Wyświetleń: 67
U mnie od 2 tygodni były krwawienia i plamienia ale po lekach od soboty się zatrzymały powoli dziś poszłam na kontrolę i przedłużyć receptę na progesteron a okazało się że niepotrzebnie 😪
Lex87 miałam taką samą sytuację w grudniu 2020. Bardzo chciałam zrobić badanie genetyczne trofoblastu po poronieniu, więc przygotowali mi materiał po poronieniu w szpitalu. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Wyszła duża wada genetyczna. I ten wynik po pierwsze oczyścił moje myśli, po drugie wpłynął na dalsze kroki. Jak będziesz chciała o coś zapytać to śmiało.
 
Cześć dziewczyny,
Okropnie się stresuję. Mam od kilku dni coraz mniejsze objawy ciąży. Mniej tkliwe piersi, brak mdłości. Czuje się jak „nie w ciąży”. Jutro wizyta i to będzie 9+1. Na ostatniej wszystko było w porządku, serduszko i wielkość zarodka. Najgorsze jest to, że naczytałam się już tyle, że mam dość. Człowiek jest taki głupi.
Ostatnio miałam puste jajo, zatrzymało się na 6tc. Wtedy objawy były do czasu diagnozy, także już sama nie wiem czy się tym sugerować 🙈 Jak u Was z objawami?
 
Cześć dziewczyny,
Okropnie się stresuję. Mam od kilku dni coraz mniejsze objawy ciąży. Mniej tkliwe piersi, brak mdłości. Czuje się jak „nie w ciąży”. Jutro wizyta i to będzie 9+1. Na ostatniej wszystko było w porządku, serduszko i wielkość zarodka. Najgorsze jest to, że naczytałam się już tyle, że mam dość. Człowiek jest taki głupi.
Ostatnio miałam puste jajo, zatrzymało się na 6tc. Wtedy objawy były do czasu diagnozy, także już sama nie wiem czy się tym sugerować 🙈 Jak u Was z objawami?
U mnie praktycznie od samego początku kompletny brak objawów, jedynie trochę bolały mnie piersi które tak z dnia na dzień przestały boleć a byłam kilka dni później na usg i wszystko było okej 😊 Dużo dziewczyn się wypowiadało, że ustały im objawy a później były na usg i wszystko w porządku. Organizm się po prostu przyzwyczaja 🙃 Myślę, że nie ma co się martwić na zapas 🙂 Kiedy masz teraz jakąś wizytę?
 
U mnie praktycznie od samego początku kompletny brak objawów, jedynie trochę bolały mnie piersi które tak z dnia na dzień przestały boleć a byłam kilka dni później na usg i wszystko było okej 😊 Dużo dziewczyn się wypowiadało, że ustały im objawy a później były na usg i wszystko w porządku. Organizm się po prostu przyzwyczaja 🙃 Myślę, że nie ma co się martwić na zapas 🙂 Kiedy masz teraz jakąś wizytę?
Dziękuję za odpowiedź😊 Muszę się ogarnąć i czekać spokojnie na wizytę. Mam jutro o 17:00.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Okropnie się stresuję. Mam od kilku dni coraz mniejsze objawy ciąży. Mniej tkliwe piersi, brak mdłości. Czuje się jak „nie w ciąży”. Jutro wizyta i to będzie 9+1. Na ostatniej wszystko było w porządku, serduszko i wielkość zarodka. Najgorsze jest to, że naczytałam się już tyle, że mam dość. Człowiek jest taki głupi.
Ostatnio miałam puste jajo, zatrzymało się na 6tc. Wtedy objawy były do czasu diagnozy, także już sama nie wiem czy się tym sugerować 🙈 Jak u Was z objawami?
Również martwiłam się zmniejszonymi objawami w 9 tyg, poszłam na wizytę i wszytsko było ok 😁
Wczoraj również byłam na wizycie u lekarza prowadzącego. Mam 10+4 i także nie mam się czym martwić. Przestałam już czytać internet i dogłębnie analizować każdą zmianę ☺️
Badanie i wyniki krwi, moczu itd są ok
USG prenatalne 8.10
 
Do góry