reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Oki! Ładnie było widać maluszka? <3 Wszystko ok u Was?
Kojarzę, że pisałaś, że nie masz objawów. Ja to samo. czuję się bez różnicy praktycznie. Poza rozmiarem piersi, który jest większy. :)
Bardzo ładnie 😍 Na razie czuję się świetnie, więc mam nadzieję że u Maluszka też nadal wszystko ok 😊 U mnie piersi urosły tylko trochę, nie jakoś znacząco. Wcześniej chociaż bolały a teraz to już bardzo rzadko 😅 Aż w szoku jestem bo ja wszystkie choroby zawsze przechodziłam z milionem objawów, z moim samopoczuciem na codzień też różnie bywało. Bardziej obstawiałam, że jak już mi się uda zajść w ciążę to będę mieć cały wachlarz objawów a tu taka miła niespodzianka i czuję się wyjątkowo dobrze 😁 Mdłości to może ze 2 razy na krótką chwilę się pojawiły, a później odeszły w zapomnienie 😁
 

Załączniki

  • 57BF43B8-AD63-41E9-AD89-CF871AAC3D3A.jpeg
    57BF43B8-AD63-41E9-AD89-CF871AAC3D3A.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 78
Bardzo ładnie 😍 Na razie czuję się świetnie, więc mam nadzieję że u Maluszka też nadal wszystko ok 😊 U mnie piersi urosły tylko trochę, nie jakoś znacząco. Wcześniej chociaż bolały a teraz to już bardzo rzadko 😅 Aż w szoku jestem bo ja wszystkie choroby zawsze przechodziłam z milionem objawów, z moim samopoczuciem na codzień też różnie bywało. Bardziej obstawiałam, że jak już mi się uda zajść w ciążę to będę mieć cały wachlarz objawów a tu taka miła niespodzianka i czuję się wyjątkowo dobrze 😁 Mdłości to może ze 2 razy na krótką chwilę się pojawiły, a później odeszły w zapomnienie 😁
Ale cudnie widać!! Gratuluję! ❤️
Ja ostatnio byłam na usg w 6 tyg, więc widziałam tylko małą kropeczkę...
Nie mogę się dziś doczekać...

U mnie to samo, chorób, dolegliwości co niemiara.. a odpukać jak zaszłam w ciążę to jest wszystko super. Oby tak zostało :)
 
Cześć Dziewczyny!
Czy w 9-10 tyg będę miała usg już przez powłoki brzuszne? Dodam, ze jestem bardzo szczupła.
Dzisiaj o 16tej wizyta..... pól nocy nie mogłam spać, tak nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że wszystko ok 🙏 🌺

Trzymam kciuki za wizytę! :)
Ja również należę do szczupłych (jeszcze 😅) i w 9t4d miałam USG dopochwowe :) ah no i mam macicę tyłozgiętą. Ciekawe jak będzie na prenatalnych 🧐
 
@Paolx czasem was podczytuje i moge Ci coś powiedzieć w temacie tej "mokrości".
Bierzesz utrogestan tak samo jak ja na początku ciąży.
Ta wodnista wydzielina to właśnie przez to 😊
Mnie tez w nocy tak zalewało że musiałam zmieniać bieliznę.
I to czasem była właśnie ta rozpuszczona, biała globulka a czasami po prostu woda.
Szkoda że lekarz Ci o tym dzisiaj nie powiedział...
No właśnie nie powiedział... To dobrze wiedzieć dzięki Ci wielkie zauważyłam że mam teraz tak co noc normalnie leje się ze mnie jak z kranu.. Kolejna wizyta 30 września 🙂 mam nadzieję że zleci.
 
Cześć dziewczyny,
Okropnie się stresuję. Mam od kilku dni coraz mniejsze objawy ciąży. Mniej tkliwe piersi, brak mdłości. Czuje się jak „nie w ciąży”. Jutro wizyta i to będzie 9+1. Na ostatniej wszystko było w porządku, serduszko i wielkość zarodka. Najgorsze jest to, że naczytałam się już tyle, że mam dość. Człowiek jest taki głupi.
Ostatnio miałam puste jajo, zatrzymało się na 6tc. Wtedy objawy były do czasu diagnozy, także już sama nie wiem czy się tym sugerować 🙈 Jak u Was z objawami?
Mi nic kompletnie nie jest, nie stresuj się nawet mnie piersi nie bola czuje się wręcz idealnie nie mam mdłości głową mnie nie boli nic mi nie jest 🙂 a byłam u lekarza i wszystko jest w porządku, nie czytaj tyle, ja przestałam czytać i czuje się o wiele lepiej całkiem zmieniłam nastawienie.
 
Cześć dziewczyny witamy się i my :) byłam dopiero wczoraj u lekarza 8+1🥰 zorientowałam się trochę późno:) mam kochanego synka 14mies teraz marzy mi się dziewczynka... Aleee oby zdrowe. Poprzednią ciążę od ok 20tc miałam niestety zagrożoną ze względu na skracającą się szyjkę i głównie leżałam... +cukrzyca ciążowa. Mam nadzieję, że się teraz historia nie powtórzy :(
 

Załączniki

  • IMG_20210921_095011.jpg
    IMG_20210921_095011.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Spokojnie, Kochana! Oczywiście, że to stresuję, ale trzeba być dobrej myśli 😊 U mnie mdłości i tkliwość piersi ustały właśnie w 9 tygodniu, jeszcze przed pierwszym USG, na którym okazało się, że jest wszystko DOBRZE ❤️❤️❤️ Później od czasu do czasu pojawiły się znowu mdłości i inne objawy, ale już nie z taką siłą, jak na początku ciąży. Dziś 11+1, wczoraj miałam wizytę i USG, Maluch rośnie i wszystko w porządku. Za tydzień w środę prenatalne 🤗
U mnie też dzisiaj 11+1 i prenatalne w przyszły piątek. Też masz termin na 11.04? :)
 
Do góry