reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Gratulacje! 😍 Na kiedy masz planowany termin porodu? Zaczęły się prenatalne, więc ruszam z listą. 😄

Z tego co dziewczyny pisały mam na razie listę dat prenatalnych i będę je zmieniać na daty porodu +dodawać kolejne dziewczyny. 😁
kasza_lotekX
Leah17.wrz
Hotaru17.wrz
lepsze zycie 202117.wrz
UniCat20.wrz
ancyssko21.wrz
Ann8101.paź
Sandra230707.paź
Kropka2908.paź
M_imi12.paź
Paolx14.paź
Anuuula14.paź
TePati_9515.paź
Pierwszy tydz października, jeszcze nie ustaliłam konkretnego dnia :)
 
Gratulacje! 😍 Na kiedy masz planowany termin porodu? Zaczęły się prenatalne, więc ruszam z listą. 😄

Z tego co dziewczyny pisały mam na razie listę dat prenatalnych i będę je zmieniać na daty porodu +dodawać kolejne dziewczyny. 😁
kasza_lotekX
Leah17.wrz
Hotaru17.wrz
lepsze zycie 202117.wrz
UniCat20.wrz
ancyssko21.wrz
Ann8101.paź
Sandra230707.paź
Kropka2908.paź
M_imi12.paź
Paolx14.paź
Anuuula14.paź
TePati_9515.paź
To ja proszę o dopisanie😊 Jestem już po prenatalnych, tylko chyba z tego wszystkiego się tu nie pochwaliłam🙈 Termin porody 1.04😍
 
Powiem Ci ze maksymalnie 15 minut plus jakieś 5 minut w laboratorium. Ogólnie pacjentki co 20 minut są poumawiane.
A ja mam zarezerwowane tak jakby 2 wizyty jedna po drugiej na ok 2 h 😳 Tzn absolutnie nie mówię że tak czy tak jest lepiej (ja przez ten czas chyba umrę na zawał z nerwów), ale wychodzi, że co miejsce to inna praktyka...
 
To ja proszę o dopisanie😊 Jestem już po prenatalnych, tylko chyba z tego wszystkiego się tu nie pochwaliłam🙈 Termin porody 1.04😍
Dopisuję. 😁 Tabela z datami porodów już też się tworzy. 😄 Jak któraś coś wspomniała o dacie od kiedy zaczęłam ją prowadzić, to też wpisywałam, a reszta mam nadzieję, że się będzie chwalić przy okazji prenatalnych.
@Uni_Cat cudowne wieści! 🥰 Na kiedy termin?

20.mar​
lepsze zycie 2021
30.mar​
Hotaru, ancyssko
01.kwi​
Gocha 05
02.kwi​
03.kwi​
04.kwi​
Leah
05.kwi​
06.kwi​
07.kwi​
08.kwi​
09.kwi​
10.kwi​
11.kwi​
Ann_81
12.kwi​
13.kwi​
14.kwi​
15.kwi​
16.kwi​
17.kwi​
18.kwi​
19.kwi​
20.kwi​
21.kwi​
22.kwi​
23.kwi​
24.kwi​
PatPatPat, Rozdepka, XnetiX
25.kwi​
26.kwi​
27.kwi​
28.kwi​
29.kwi​
30.kwi​
 
Dopisuję. 😁 Tabela z datami porodów już też się tworzy. 😄 Jak któraś coś wspomniała o dacie od kiedy zaczęłam ją prowadzić, to też wpisywałam, a reszta mam nadzieję, że się będzie chwalić przy okazji prenatalnych.
@Uni_Cat cudowne wieści! 🥰 Na kiedy termin?

20.mar​
lepsze zycie 2021
30.mar​
Hotaru, ancyssko
01.kwi​
Gocha 05
02.kwi​
03.kwi​
04.kwi​
Leah
05.kwi​
06.kwi​
07.kwi​
08.kwi​
09.kwi​
10.kwi​
11.kwi​
Ann_81
12.kwi​
13.kwi​
14.kwi​
15.kwi​
16.kwi​
17.kwi​
18.kwi​
19.kwi​
20.kwi​
21.kwi​
22.kwi​
23.kwi​
24.kwi​
PatPatPat, Rozdepka, XnetiX
25.kwi​
26.kwi​
27.kwi​
28.kwi​
29.kwi​
30.kwi​

Termin możemy wpisać między 31 marca a 2 kwietnia, bo takie mam wahania w tych wyliczeniach :p obecnie karta ciąży już tak pomazana, że mi dzisiaj lekarz powiedział "dobra, nie zmieniajmy tych pojedynczych dni i zostawmy wpisany 31 marca" .
 
Termin możemy wpisać między 31 marca a 2 kwietnia, bo takie mam wahania w tych wyliczeniach :p obecnie karta ciąży już tak pomazana, że mi dzisiaj lekarz powiedział "dobra, nie zmieniajmy tych pojedynczych dni i zostawmy wpisany 31 marca" .
Planowany termin porodu jest o tyle ważny, że tylko do tej daty lekarz może wystawić nam L4, a potem już zaczynamy macierzyński. Ja w pierwszej ciąży miałam planowany termin porodu 12.04, więc urlop macierzyński zaczęłam 13 kwietnia, mimo że urodziłam dopiero 18 kwietnia. Przez to musiałam ten tydzień wcześniej wrócić do pracy. 😅
 
Planowany termin porodu jest o tyle ważny, że tylko do tej daty lekarz może wystawić nam L4, a potem już zaczynamy macierzyński. Ja w pierwszej ciąży miałam planowany termin porodu 12.04, więc urlop macierzyński zaczęłam 13 kwietnia, mimo że urodziłam dopiero 18 kwietnia. Przez to musiałam ten tydzień wcześniej wrócić do pracy. 😅

O kurcze serio? Nie wiedziałam o tym!
 
reklama
Planowany termin porodu jest o tyle ważny, że tylko do tej daty lekarz może wystawić nam L4, a potem już zaczynamy macierzyński. Ja w pierwszej ciąży miałam planowany termin porodu 12.04, więc urlop macierzyński zaczęłam 13 kwietnia, mimo że urodziłam dopiero 18 kwietnia. Przez to musiałam ten tydzień wcześniej wrócić do pracy. 😅

O kurcze, nie wiedziałam, że to takie ważne... U mnie dzisiaj powinno być jakieś 12+3 lub 12+4 zgodnie z wizytą w ostatnią środę, gdzie zmieniono mi termin na 31 marca. A dzisiaj na prenatalnych usłyszałam 12+1, co by jednak robiło mi 2 lub 3 kwietnia jako termin porodu.
Pomijając już fakt, że wg pierwszego w ogóle USG był to 7 kwietnia :p
 
Do góry