reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja juz po wizycie u lekarza 😊 wszystko dobrze, dostałam milion skierowań plus już na prenatalne 🙂 wszystko poszło zgodnie z planem. Dostałam też dziś od endokrynologa tabletki na obniżenie TSH i skierowanie na usg tarczycy i badania krwi. Od jutra biorę leki 😊 Dzień pełen wrażen.

Powiedzcie mi, dla pewności, czy prenatalne w terminie 12+3 będzie już ok? 🤔 wydaje mi się, że powinno być wszystko widać 🙂
Ja mam prenatalne w terminie 12+6 a miga być chyba od 11 tygodnia albo 12 więc spoko 🙂
 
reklama
To ja widzę mam podobnie do Ciebie. Mi tsh przed ciaza wyszło 3.36 a w ciąży 4.37 więc za dużo niestety. Już miałam usg tarczycy ale wszystko wporzadku delikatnie powiększona. Ale beż guzków to najwazniejsze 😊Dodatkowo robiłam jeszcze dwa badania co do tarczycy które wyszły w normie i sam lekarz mówił że to bardzo dziwne ze tsh podwyższone a dwa inne wyniki w normie. Narazie dostałam leki, jutro pierwsza dawka. Ale mam brać pół tabletki przez 4 dni żeby przyzwyczaić organizm bo pracuje i lekarz mówił że mogę mieć skutki uboczne wiec zaczynam powoli 🙃 a Ty jaki miałaś wynik tsh ?

Ja mam TSH mniejsze, 2.68 ale powiedziala lekarka, ze trzeba je zbic a gin zaakceptował wytyczne. Ja mam dawkę 25 i 50 i mam brać jeden dzien tabletkę 25 a kolejnego 50 i tak na zmianę. Za miesiąc kontrola. Pytałam o skutki uboczne, czy coś mi może być ale Pani powiedziała, że raczej nie, że nic nie powinno być.. 🤔😊
 
Hej Dziewczyny! :) Dołączam do kwietniowych mam 🥰 To moja pierwsza ciąża i stres ogromny :o Na razie ósmy tydzień, słyszałam już serduszko :) Ale mdłości i wymioty męczą okropnie :( W tę sobotę jestem świadkiem na ślubie i nie wiem jak ja wytrzymam, potrafią mnie męczyć cały dzień - rano, wieczorem, bez reguły. Czy jest może coś co Wam pomogło? Nie chciałabym narobić nikomu kłopotu na tym ślubie :D
Współczuję mdłości ale nie pomogę bo sama ich jakoś specjalnie nie doświadczyłam, podobno imbir pomaga i migdały 😉
 
Ja mam TSH mniejsze, 2.68 ale powiedziala lekarka, ze trzeba je zbic a gin zaakceptował wytyczne. Ja mam dawkę 25 i 50 i mam brać jeden dzien tabletkę 25 a kolejnego 50 i tak na zmianę. Za miesiąc kontrola. Pytałam o skutki uboczne, czy coś mi może być ale Pani powiedziała, że raczej nie, że nic nie powinno być.. 🤔😊
Ja też mam takie dawki ale inaczej mam brać bo wiadomo mam większe tsh niż Ty. Miejmy nadzieję że nie będzie żadnych skutków ubocznych 😉
 
Hej Dziewczyny! :) Dołączam do kwietniowych mam 🥰 To moja pierwsza ciąża i stres ogromny :o Na razie ósmy tydzień, słyszałam już serduszko :) Ale mdłości i wymioty męczą okropnie :( W tę sobotę jestem świadkiem na ślubie i nie wiem jak ja wytrzymam, potrafią mnie męczyć cały dzień - rano, wieczorem, bez reguły. Czy jest może coś co Wam pomogło? Nie chciałabym narobić nikomu kłopotu na tym ślubie :D
mnie ratuje napar z imbiru. Obieram imbir, kroje w plasterki i zalewam gorącą wodą. Jak ostygnie to wlewam po troszku do szklanki i dolewam zimnej zwykłej wody i to piję 😅 na mnie migdały nie działają..
 
reklama
Do góry