reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Byłam, Wszytsko ok❤️ serce bije 150
Rośnie ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210915_171747.jpg
    IMG_20210915_171747.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 84
Ja też już po :) dzidziuś rośne zdrowo, wszystko wygląda prawidłowo :) za 3 tyg prenatalne :) są już rączki i nóżki, nawet lekarz pokazywał mi paluszki ale oczy troszkę mi się zeszkliły i nie wiem gdzie on je widział :D ale widziałam ruch serduszka 😍 dziś równy 11 tydzień pokazywało :)
 

Załączniki

  • IMG_20210915_182028.jpg
    IMG_20210915_182028.jpg
    542,5 KB · Wyświetleń: 70
A ja dzisiaj byłam z synkiem w kinie 😊 musimy korzystać póki jest taka możliwość 😁 a tak wgl mam pytanie do mam które mają już przynajmniej jedno dziecko.. Jak Wasze pociechy zaragowały na wieść o rodzeństwie? Chciały mieć rodzeństwo czy im jeszcze nie mówiliście?
 
reklama
Do góry