reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Hej Dziewczyny! :) Dołączam do kwietniowych mam [emoji3059] To moja pierwsza ciąża i stres ogromny :o Na razie ósmy tydzień, słyszałam już serduszko :) Ale mdłości i wymioty męczą okropnie :( W tę sobotę jestem świadkiem na ślubie i nie wiem jak ja wytrzymam, potrafią mnie męczyć cały dzień - rano, wieczorem, bez reguły. Czy jest może coś co Wam pomogło? Nie chciałabym narobić nikomu kłopotu na tym ślubie :D
Witaj mi nic nie pomaga . Najgorzej jak jestem głodna. Jak pojem to mi lepiej
 
reklama
Ja juz po wizycie u lekarza [emoji4] wszystko dobrze, dostałam milion skierowań plus już na prenatalne [emoji846] wszystko poszło zgodnie z planem. Dostałam też dziś od endokrynologa tabletki na obniżenie TSH i skierowanie na usg tarczycy i badania krwi. Od jutra biorę leki [emoji4] Dzień pełen wrażen.

Powiedzcie mi, dla pewności, czy prenatalne w terminie 12+3 będzie już ok? [emoji848] wydaje mi się, że powinno być wszystko widać [emoji846]
Będzie ok[emoji123]
 
Moja córka 5lat zawsze mówiła że nie chce, że mam żadnego dzieciaka nie przynosić ze szpitala 😁 jak jej z mężem powiedzieliśmy wczoraj to powiedziała "acha"... Entuzjazmu nie ma... A jak u was?
Syn ma już 8 lat więc długo był sam.. W sumie to prosił mnie już 4 lata. Zaczęło się jak poszedł do przedszkola i widział sąsiadów obok. Zaczęły padać pytania dlaczego jest sam? Rok temu jak poroniłam to bardzo przeżywał i teraz nie chciałam mu mówić ale ma gumowe ucho i usłyszał coś tam raz i później w domu byłam na dywaniku 🤣 zapytał jesteś mamo w ciąży? Oczywiście przyznałam mu się i bardzo się cieszy. Co każda wizyte jak jadę i wracam to pyta czy z dzidziusiem wszystko okej 😁🤭 koniecznie chce mieć siostrę ale bratem też nie pogardzi❤️ ale spokojnie do 3 roku życia nie chciał rodzeństwa 🤣
 
Hej Dziewczyny! :) Dołączam do kwietniowych mam 🥰 To moja pierwsza ciąża i stres ogromny :o Na razie ósmy tydzień, słyszałam już serduszko :) Ale mdłości i wymioty męczą okropnie :( W tę sobotę jestem świadkiem na ślubie i nie wiem jak ja wytrzymam, potrafią mnie męczyć cały dzień - rano, wieczorem, bez reguły. Czy jest może coś co Wam pomogło? Nie chciałabym narobić nikomu kłopotu na tym ślubie :D
Mnie pomagał Troche prevomit. Niby nie duzo ale zawsze cos. Teraz juz minęły nudności praktycznie calkiem.
 
No mi bratowa mówiła że ją mdliło do 6 miesiąca......... [emoji1785]
W pierwszej ciąży do 6miesiaca wymiotowałam kilka razy dziennie, a od 6 do 9 miesiąca regularnie raz dziennie, codziennie aż do porodu... Teraz mnie tylko muli i jak coś zasmierdzi to ciągnie na wymioty ale jeszcze nie zwymiotowalam ani razu. Także mnie już nic nie zaskoczy😉
 
reklama
A co było powodem? Ja też mam zalecone te zastrzyki ale dostać je graniczy całkowicie z cudem!!!😣😣😣mam jedno opakowanie bez szans na zrealizowanie recepty na resztę opakowań 😣😣😣 a jak długo macie je brać?
Ja straciłam pierwsze dziecko, zdrowe... Moja doktor chce teraz zrobić wszystko, co tylko można... Nie mam przeciwciał przeciwko kardiolipinie, ale zastrzyki biorę... Ja dostałam 3 opakowania, czyli na miesiąc. Kolejne 3- pani w aptece powiedziała, że "stanie na rzęsach", ale je zdobędzie
 
Do góry