reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Nic tylko się cieszyć 😘
Z jednej strony się cieszę a z drugiej martwię że może być coś nie tak przez to że nie mam żadnych objawów no ale cóż muszę czekać cierpliwie do jutra... 🙂 Jestem dobrej myśli, jednak jadę sama na tą wizytę i jakbym się czegoś złego dowiedziała to nie wiem jak wrócę do domu...
 
Może po prenatalnych zrobimy listę osób, żeby móc się docelowo przenieść na wątek prywatny? Nick i planowany termin porodu?
Fajnie jakbyśmy miały ją na pierwszej stronie, bo łatwo byłoby ją znaleźć. Dziewczyna, która założyła wątek więcej się nie odezwała, ale @Leah i @Gocha 05 mają posty na pierwszej stronie. Ja mogę taką listę stworzyć i aktualizować jak dziewczyny będą się chwalić wynikami prenatalnych, a ktoraś z Was mogłaby ją wrzucić potem do pierwszego posta? 😊
jestem za
 
Hej dziewczyny, witam się i ja z Wami. Trochę zwlekałam, ponieważ czytałam wcześniejsze posty i byłam lekko „przerażona” wypowiedziami niektórych Pan i lekkimi sprzeczkami. Ale widzę, ze problem rozwiązał się sam :)
Dzisiaj 7+4 i termin na 30 kwietnia ❤️
10 września byłam u lekarza i pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka maleństwa 😍
Maleństwo miało wtedy 1cm i lekarz stwierdził, ze wszystko rozwija się rewelacyjnie. To moja pierwsza ciąża wiec fajnie będzie podzielić się z kimś obawami, przemyśleniami a także pogadać tak po prostu na codzień!
Mam nadzieje, ze wspólnie miło spędzimy tutaj czas do kwietnia.
postaram się nadrobić wcześniejsze tematy a tymczasem przesyłam Wam dużo energii ❤️
U mnie trochę z nią kiepsko bo na codzień czuje się mega zmęczona 😅
A to moja mała fasolka z 10.09 😍
Zobacz załącznik 1317165
Witamy i gratulujemy 😘😃
 
Może po prenatalnych zrobimy listę osób, żeby móc się docelowo przenieść na wątek prywatny? Nick i planowany termin porodu?
Fajnie jakbyśmy miały ją na pierwszej stronie, bo łatwo byłoby ją znaleźć. Dziewczyna, która założyła wątek więcej się nie odezwała, ale @Leah i @Gocha 05 mają posty na pierwszej stronie. Ja mogę taką listę stworzyć i aktualizować jak dziewczyny będą się chwalić wynikami prenatalnych, a ktoraś z Was mogłaby ją wrzucić potem do pierwszego posta? 😊
Też o tym myślałam🤣😁
 
Z jednej strony się cieszę a z drugiej martwię że może być coś nie tak przez to że nie mam żadnych objawów no ale cóż muszę czekać cierpliwie do jutra... 🙂 Jestem dobrej myśli, jednak jadę sama na tą wizytę i jakbym się czegoś złego dowiedziała to nie wiem jak wrócę do domu...
Ja też sobie już myślałam że jak nie mam objawów to jest coś nie tak ale martwiłam się bez powodu bo wszystko jest wporzadku u Ciebie też tak będzie napewno 😉
 
Z jednej strony się cieszę a z drugiej martwię że może być coś nie tak przez to że nie mam żadnych objawów no ale cóż muszę czekać cierpliwie do jutra... 🙂 Jestem dobrej myśli, jednak jadę sama na tą wizytę i jakbym się czegoś złego dowiedziała to nie wiem jak wrócę do domu...

Ja tez się na początku a w zasadzie jeszcze ponad tydzień temu martwiłam się brakiem objawów. Większość moich koleżanek które są już mamami opowiadały o wymiotach, nudnościach i innych takich objawach rzekomo typowych dla ciąży - a ja po za tym ze budziłam się rano jeszcze bardziej zmęczona niż zasypiałam, nie miałam żadnych z powyższych. Złapałam się nawet na tym, ze jeszcze pare dni temu zapisywałam w telefonie o której chodziłam siusiać 😅 Tez mam jutro wizytę ponieważ chodze prywatnie i na NFZ wiec trzymam kciuki, ze będzie wszystko OK 😘
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się i ja z Wami. Trochę zwlekałam, ponieważ czytałam wcześniejsze posty i byłam lekko „przerażona” wypowiedziami niektórych Pan i lekkimi sprzeczkami. Ale widzę, ze problem rozwiązał się sam :)
Dzisiaj 7+4 i termin na 30 kwietnia ❤️
10 września byłam u lekarza i pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka maleństwa 😍
Maleństwo miało wtedy 1cm i lekarz stwierdził, ze wszystko rozwija się rewelacyjnie. To moja pierwsza ciąża wiec fajnie będzie podzielić się z kimś obawami, przemyśleniami a także pogadać tak po prostu na codzień!
Mam nadzieje, ze wspólnie miło spędzimy tutaj czas do kwietnia.
postaram się nadrobić wcześniejsze tematy a tymczasem przesyłam Wam dużo energii ❤️
U mnie trochę z nią kiepsko bo na codzień czuje się mega zmęczona 😅
A to moja mała fasolka z 10.09 😍
Zobacz załącznik 1317165
Hej witamy w naszym gronie 🙂❤️
 
Do góry