reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, ja dzisiaj poszłam awaryjnie na wizytę do ginekologa.
Wczoraj wieczorem miałam silne ukłucia, które ciągnęły się od serca, aż do dołu brzucha. Później jeszcze inne, dość silne w dole brzucha i pochwie, więc stwierdziłam, że kontrolnie podjadę do lekarza,. Szczególnie, że kolejna wizyta to miałyby być dopiero prenatalne 30 września.
Na wizycie okazało się, że jest wszystko dobrze, że kłuciami mam się nie przejmować, że to prawdopodobnie nerwobóle, ale okazało się, że ciąża jednak jest starsza. I to o tydzień 🙈
Dzisiaj, wg wcześniejszych wyliczeń, byłoby 10+6, a dzieciątko wygląda na 11+6. Prenatalne więc 30 września nie miałyby w ogóle sensu i pilnie przekładałam je na poniedziałek najbliższy, czyli 20 września.
Także termin na chwilę obecną również zmieniony na 31 marca ❤️
Aaaaaaaa termin masz na moje urodziny heheheh piękny dzień 😃😃😃
 
reklama
Ejjj kobitki nie poszłyście do pozytywnych mamusiek z kwietnia?? Przecież tam jest tak pozytywnie że każda z nich pluje jadem że aż strach tam wchodzić, poziom wypowiedzi mnie przeraził... szok i niedowierzanie. Cieszę się że panie same się usunęły z naszego wątku. Liczę że my się wszystkie że sobą dogadamy 😊😊😊😊
Miłego dnia 😘
 
Ejjj kobitki nie poszłyście do pozytywnych mamusiek z kwietnia?? Przecież tam jest tak pozytywnie że każda z nich pluje jadem że aż strach tam wchodzić, poziom wypowiedzi mnie przeraził... szok i niedowierzanie. Cieszę się że panie same się usunęły z naszego wątku. Liczę że my się wszystkie że sobą dogadamy 😊😊😊😊
Miłego dnia 😘

Właśnie czytałam to i z każdym kolejnym postem byłam w coraz większym szoku.. . masakra! Troszkę poszło wyzwisk w naszą stronę :) Ale z tego co widzę wątek został już skasowany.
 
Właśnie czytałam to i z każdym kolejnym postem byłam w coraz większym szoku.. . masakra! Troszkę poszło wyzwisk w naszą stronę :) Ale z tego co widzę wątek został już skasowany.
No ja się za głowę złapałam jak to przeczytałam a tych pozytywnych mamusiek było aż dwie 😅😅😅😅😅 ale spokojnie usunęli wątek ale Panie już mają grupę na messenger 😂
 
Hej dziewczyny, witam się i ja z Wami. Trochę zwlekałam, ponieważ czytałam wcześniejsze posty i byłam lekko „przerażona” wypowiedziami niektórych Pan i lekkimi sprzeczkami. Ale widzę, ze problem rozwiązał się sam :)
Dzisiaj 7+4 i termin na 30 kwietnia ❤️
10 września byłam u lekarza i pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka maleństwa 😍
Maleństwo miało wtedy 1cm i lekarz stwierdził, ze wszystko rozwija się rewelacyjnie. To moja pierwsza ciąża wiec fajnie będzie podzielić się z kimś obawami, przemyśleniami a także pogadać tak po prostu na codzień!
Mam nadzieje, ze wspólnie miło spędzimy tutaj czas do kwietnia.
postaram się nadrobić wcześniejsze tematy a tymczasem przesyłam Wam dużo energii ❤️
U mnie trochę z nią kiepsko bo na codzień czuje się mega zmęczona 😅
A to moja mała fasolka z 10.09 😍
8D2F181B-FB10-4B53-8872-2F11DEBB24F2.jpeg
 
Hej dziewczyny, witam się i ja z Wami. Trochę zwlekałam, ponieważ czytałam wcześniejsze posty i byłam lekko „przerażona” wypowiedziami niektórych Pan i lekkimi sprzeczkami. Ale widzę, ze problem rozwiązał się sam :)
Dzisiaj 7+4 i termin na 30 kwietnia ❤️
10 września byłam u lekarza i pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka maleństwa 😍
Maleństwo miało wtedy 1cm i lekarz stwierdził, ze wszystko rozwija się rewelacyjnie. To moja pierwsza ciąża wiec fajnie będzie podzielić się z kimś obawami, przemyśleniami a także pogadać tak po prostu na codzień!
Mam nadzieje, ze wspólnie miło spędzimy tutaj czas do kwietnia.
postaram się nadrobić wcześniejsze tematy a tymczasem przesyłam Wam dużo energii ❤️
U mnie trochę z nią kiepsko bo na codzień czuje się mega zmęczona 😅
A to moja mała fasolka z 10.09 😍
Zobacz załącznik 1317165

Superowo, witamy, gratuluję i rozgość się :)!
 
Hej dziewczyny, witam się i ja z Wami. Trochę zwlekałam, ponieważ czytałam wcześniejsze posty i byłam lekko „przerażona” wypowiedziami niektórych Pan i lekkimi sprzeczkami. Ale widzę, ze problem rozwiązał się sam :)
Dzisiaj 7+4 i termin na 30 kwietnia ❤️
10 września byłam u lekarza i pierwszy raz usłyszałam bicie serduszka maleństwa 😍
Maleństwo miało wtedy 1cm i lekarz stwierdził, ze wszystko rozwija się rewelacyjnie. To moja pierwsza ciąża wiec fajnie będzie podzielić się z kimś obawami, przemyśleniami a także pogadać tak po prostu na codzień!
Mam nadzieje, ze wspólnie miło spędzimy tutaj czas do kwietnia.
postaram się nadrobić wcześniejsze tematy a tymczasem przesyłam Wam dużo energii ❤️
U mnie trochę z nią kiepsko bo na codzień czuje się mega zmęczona 😅
A to moja mała fasolka z 10.09 😍
Zobacz załącznik 1317165
Witamy :) moja też pierwsza ciąża i nie wiem czy jestem bardziej szczęśliwa czy przerażona :D
 
Witamy :) moja też pierwsza ciąża i nie wiem czy jestem bardziej szczęśliwa czy przerażona :D

U mnie to zależy od pory dnia i stanu szaleństwa hormonów 😅 Rano szaleje ze szczęścia, popołudniami martwię się nawet bolącym paznokciem a wieczorem znowu miesza się przerażenie ze szczęściem wiec doskonale Cię rozumiem 😀
 
reklama
Może po prenatalnych zrobimy listę osób, żeby móc się docelowo przenieść na wątek prywatny? Nick i planowany termin porodu?
Fajnie jakbyśmy miały ją na pierwszej stronie, bo łatwo byłoby ją znaleźć. Dziewczyna, która założyła wątek więcej się nie odezwała, ale @Leah i @Gocha 05 mają posty na pierwszej stronie. Ja mogę taką listę stworzyć i aktualizować jak dziewczyny będą się chwalić wynikami prenatalnych, a ktoraś z Was mogłaby ją wrzucić potem do pierwszego posta? 😊
 
Do góry