reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Witajcie :)
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swego szacownego grona 😉
Ja dopiero zaczynam ciążową przygodę (jestem 1-2 dni po spodziewanym okresie (wiec koncze 4 tydzien). Dzidziusz wyczekany od wielu mcy i wystarany, choc że w ten cykl sie udalo to mega zaskoczenie 😜 jesteśmy z mężem bardzo szczesliwi i pełni obaw jednocześnie.
Ciaże potwierdziły 3 pozytywne testy 10dpo, 11dpo i dziś.
Jesli bede dobrze sie czuć to chcialabym do gina na wizyte dotrzec okolo 7/8 tc. Żeby na bank było cos widać bo ja niezla panikara jestem i wczesniej to wole sobie stresu ze nic/źle widac bo za wcześnie, nie fundować.
Apka wyliczyla mi termin 17.04.2022. No zobaczymy 😀
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę milego popołudnia!
Ja również na wizytę idę końcem 7 tygodnia 🙃
 
Jestem na wakacjach od 10 dni. Jutro wracam. Ten cykl mial byc stracony wiec jak wyskoczyl mi syf na syfie to postanowilam sobie posmarowac żelem na receptę ale lekarz przesztrzegl zeby sie upewnic czy nie jestem w ciazy bo dziala negatywnie. No to machnelam tescik (mialam dwa przywiezione z PL) i blada krecha... szok. Syfy są dalej i dwie kreski też wiec w sumie nie narzekam :p
Staralismy sie tak bardzo bardzo okolo 7 cykli.

A jak to u was było? Jak dlugo sie staralyscie?
3 miesiące się staraliśmy i ciąża biochemiczna w lutym i teraz się udało w lipcu czyli w 4 cyklu 🙂 niby nie długo się staraliśmy a ja już odchodziłam od zmysłów.
 
reklama
Dziewczyny, co polecacie przeciwko kleszczom, bezpieczne teraz dla nas ? Mamy domek nad jeziorem i chcemy jechac na weekend, ale nie wiemy co bezpieczne byloby aby sie czlowiek spryskac mogl
 
Do góry