reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzień dobry😁 Kto dziś ze mną ma wizytę? Przyznawać się😁 Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak denerwowałam 🙈
Nerwy calkiem normalne ;)
Ale i ekscytacja co? 😀 ja juz sie nie moge doczekac swojej pierwszej wizyty, ale musze jeszcze cierpliwie poczekać.

W ogole to czlowiek to sie musi naczekac:p najpierw mce staran,wyczekiwanie na 2 kreski. Mysli sobie ze jak juz sie pojawią to bedzie mniej niecierpliwy. A tu lipa 😜
Wyczekiwanie na 1 usg. Na polowkowe...a w 3 trymestrze kiedy w koncu porod...i tak bez konca jednak stwierdzam 😜
 
reklama
Super ze sie udało!

31 😉
Niby super, ale ja nie skacze z radości. Mam mutacje pai homo, jestem na heparynie i acardzie. Mutacja ta jest odpowiedzialna za zagnieżdżanie, tworzenie łożyska. Ja się tam boje ze coś jednak pójdzie nie tak, chciałabym móc pominąć ciąże i już urodzić 🙃
 
W jakim wieku jesteście kochane? Ciekawa jestem jaka średnia wieku tutaj u nas 😗
Ja mam 37 lat więc jestem tutaj najstarsza z tego co widzę. Mam już dwie córeczki. Jedna 8 lat, a druga 19 miesięcy :) Tym razem udało się za pierwszym razem. W sumie nawet się nie nastawiałam, że tak wyjdzie i szczerze mówiąc planowałam pozostac przy dwójce a tu taka niespodzianka :)
 
Nie martwcie sie dziewczyny, będzie dobrze ! 🥰 ktore to wasze tygodnie ?
Dziś 6t5d
Nerwy calkiem normalne ;)
Ale i ekscytacja co? 😀 ja juz sie nie moge doczekac swojej pierwszej wizyty, ale musze jeszcze cierpliwie poczekać.

W ogole to czlowiek to sie musi naczekac:p najpierw mce staran,wyczekiwanie na 2 kreski. Mysli sobie ze jak juz sie pojawią to bedzie mniej niecierpliwy. A tu lipa 😜
Wyczekiwanie na 1 usg. Na polowkowe...a w 3 trymestrze kiedy w koncu porod...i tak bez konca jednak stwierdzam 😜
To prawda, ciąża uczy cierpliwości 😊
 
Uf jestem po wizycie. Ciąża wychodzi 5 dni młodsza ale na ten moment wszystko jest ok😊 TP 01.04.2022 więc miałam rację zostając z Wami😁😍
 

Załączniki

  • IMG_20210809_124131332~2.jpg
    IMG_20210809_124131332~2.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry