reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja też tak miałam za pierwszym razem zorientowałam sie koło 16 tygodnia ze to jest to...potem w drugiej i 3 ciąży koło 14 tygodnia już wiedziałam...wiedziałam że coś jest nie tak bo przestałam czuć to łaskotanie, ake położna powiedziała że nie mogę czuć jeszcze ruchów w 16 tygodniu, byla niemiła...wyczuwalność zależy też od tego czy jesteśmy szczupłe czy bardziej puszyste
Też słyszałem, że tak szybko nie mogę czuć ruchów i niepotrzebnie panikuję. Jeszcze będę miała ich dość....
Właśnie sobie uświadomiłam, że jeszcze max miesiąc i powinnam zacząć czuć maluszka😍
 
reklama
Nasza Kruszynka 💓
 

Załączniki

  • 20210903_202018.jpg
    20210903_202018.jpg
    353,6 KB · Wyświetleń: 65
To ja ruchy w pierwszej ciąży tak, że byłam na 100% pewna, że to bobas, a nie coś mi się przywidziało albo jeździ mi w żołądku to czułam w 27 tygodniu, a byłam wtedy bardzo szczupła, więc chyba różnie z tym bywa. 😁 Za to później regularnie miał czkawki, a w ostatnich tygodniach wbijał mi nogi w żebra, więc się uaktywnił. 😂
W 14 tygodniu te dzieciaczki mają 7-9 cm i ważą 25 gramów, tyle co 2 łyżki cukru, więc szanse na poczucie takiego wielkoluda są bliskie zeru. Prawdziwe kopniaki i pokazywanie obecności zaczyna się znacznie później. 😊
 
Ostatnia edycja:
To ja ruchy w pierwszej ciąży tak, że byłam na 100% pewna, że to bobas, a nie coś mi się przywidziało albo jeździ mi w żołądku to czułam w 27 tygodniu, a byłam wtedy bardzo szczupła, więc chyba różnie z tym bywa. 😁 Za to później regularnie miał czkawki, a w ostatnich tygodniach wbijał mi nogi w żebra, więc się uaktywnił. 😂
W 14 tygodniu te dzieciaczki mają 7-9 cm i ważą 25 gramów, tyle co 2 łyżki cukru, więc szanse na poczucie takiego wielkoluda są bliskie zeru. Prawdziwe kopniaki i pokazywanie obecności zaczyna się znacznie później. 😊
Dużo zależy od tego na której ścianie jest łożysko i która to ciąża.
 
reklama
Do góry