reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

a tak to mi tez wywala brzuch wieczorem :D, ale ja niestety lubię dużo zjeść przed snem, już nie mówiąc, ze ostatnio to nawet kilka razy o 22 do lodówki zaglądałam czy wszystko tam się zgadza ;) ...na szczęście staram się trzymać pokusy na wodzy i zwykle kończę wcinając jabłko w łóżku
 
reklama
Teraz mam czas więc piszę 😁
Tętno dzidziusia 173/min ❤️❤️❤️
Dzisiaj z parterem i Pan dr pokazywał rączki, nóżki, paluszki, nawet nosek 🤭 prawie tam ryczałam ze szczęścia 😁
Mój facet później sam dopytywał się lekarza o badania nifty i pappa.. Az byłam w szoku bo w domu nic nie mówił.. Dopiero po tym uzg 🥰
Ulżyło mi na maxa bo bałam się strasznie 😅 no i wyszło, że dzidzia o 1 dzień starsza 😊
 

Załączniki

  • 16310289672063280114134647935708.jpg
    16310289672063280114134647935708.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 77
Teraz mam czas więc piszę 😁
Tętno dzidziusia 173/min ❤️❤️❤️
Dzisiaj z parterem i Pan dr pokazywał rączki, nóżki, paluszki, nawet nosek 🤭 prawie tam ryczałam ze szczęścia 😁
Mój facet później sam dopytywał się lekarza o badania nifty i pappa.. Az byłam w szoku bo w domu nic nie mówił.. Dopiero po tym uzg 🥰
Ulżyło mi na maxa bo bałam się strasznie 😅 no i wyszło, że dzidzia o 1 dzień starsza 😊
Super, gratulacje, wspaniałe wiadomości 😊😊😊
 
Dopiero teraz mam czas żeby usiąść i napisać wam co u nas....😍😍😍 jak widać na załączonym obrazku. 10+6 i tak się zgadza z pomiarami i biciem serduszka, doktor mówił że wszystko jest w normie. Oprócz mojego tsh to wszystkie wyniki też bardzo dobre. Już dostałam kontakt do endo. Jutro będę się umawiać na wizytę. Maluszek strasznie podskakiwal ale mam nagrany filmik jak słychać bicie serca. Widziałam dwie nóżki, dwie rączki i piękna główkę zresztą cały maluszek jest cudny.❤❤❤ jednym słowem już chyba mogę krzyczeć że JESTEM W CIĄŻY 😁😁😁
Screenshot_20210907-174823_Lit Photo.jpg
 
Teraz mam czas więc piszę 😁
Tętno dzidziusia 173/min ❤️❤️❤️
Dzisiaj z parterem i Pan dr pokazywał rączki, nóżki, paluszki, nawet nosek 🤭 prawie tam ryczałam ze szczęścia 😁
Mój facet później sam dopytywał się lekarza o badania nifty i pappa.. Az byłam w szoku bo w domu nic nie mówił.. Dopiero po tym uzg 🥰
Ulżyło mi na maxa bo bałam się strasznie 😅 no i wyszło, że dzidzia o 1 dzień starsza 😊
Super ze mogliście być razem ja niestety mam tylko nagranie 🙂
 
Barszcz ukraiński też uwielbiam.. ogólnie buraczane zupy kochaaam :D chłodnik litewski, barszcz z uszkami :D chyba też muszę zrobić 🙃
Ja dziś mam leczo, ale byłam u babci i ona o placuszkach z dyni zaczęła...to mi przyszły na myśl placuszki z cukinii z sosikiem czosnkowym...maz syna zawiózł do szkoły i grzechnie poprosiłam o zakup cukinii jak dostrzeże....ale jutro zrobię żarcie...😜🤪
 
Dopiero teraz mam czas żeby usiąść i napisać wam co u nas....😍😍😍 jak widać na załączonym obrazku. 10+6 i tak się zgadza z pomiarami i biciem serduszka, doktor mówił że wszystko jest w normie. Oprócz mojego tsh to wszystkie wyniki też bardzo dobre. Już dostałam kontakt do endo. Jutro będę się umawiać na wizytę. Maluszek strasznie podskakiwal ale mam nagrany filmik jak słychać bicie serca. Widziałam dwie nóżki, dwie rączki i piękna główkę zresztą cały maluszek jest cudny.❤❤❤ jednym słowem już chyba mogę krzyczeć że JESTEM W CIĄŻY 😁😁😁Zobacz załącznik 1313478
Moje hormony szaleją 🙈 Jak doczytałam, że jesteś 10+6 tak jak ja to patrząc na twoje USG rozpłakałam się bo być może jutro też zobaczę taki cudny widok❤️
 
U mnie chyba nie jest dobrze. Jest tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe a to już 7+5

Podejrzenie pustego jaja. 😭 Mam kontrolę mieć i potem nie wiadomo co dalej.
Dziewczyny co jest dalej przy pustym jaju?

Ogólnie chyba jestem w szoku raz płacze, a raz chwytam się nadziei że nie dołączę grona z aniołami 😞
 
Dziewczyny a mi dzisiaj falował brzuch 😱😱😱 najdziwniejsze uczucie na świecie, podobno takie ruchy można je wyczuć od 10 tygodnia :o a raczej nie ruchy samego malucha a wpływ jego ruchów na cała resztę, no ale podobno nie często się to zdarza
 
reklama
U mnie chyba nie jest dobrze. Jest tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe a to już 7+5

Podejrzenie pustego jaja. 😭 Mam kontrolę mieć i potem nie wiadomo co dalej.
Dziewczyny co jest dalej przy pustym jaju?

Ogólnie chyba jestem w szoku raz płacze, a raz chwytam się nadziei że nie dołączę grona z aniołami 😞
A masz regularne cykle? Ile mm miał pęcherzyk ciążowy i zoltkowy? Za ile kontrola?
 
Do góry