reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Rany, to może ja się powinnam martwić, bo mnie ani razu nie bolał brzuch, poza delikatnym ukłuciem od czasu do czasu w lewym lub prawym lub po środku jakby w pochwie.
Dziś zaczynam 10 tydzień, a brzuch mam plaski- to normalne w pierwszej ciąży?
Czytałam gdzieś, że przy tyłozgięciu macicy ( a podobno mam, taki mi lekarz powiedział kilka lat temu) brzuch wychodzi później.
Przy pierwszej ciąży dlugo nie było widać...teraz jestem w sumie w 4 i widać ale to nie brzuch ciążowy tylko Meksyk w jelitach...poprostu w kolejnej ciąży wszystko jest już bardziej ujmijmy to plastyczne. Zależy też od kondycji fizycznej
 
Przy pierwszej ciąży dlugo nie było widać...teraz jestem w sumie w 4 i widać ale to nie brzuch ciążowy tylko Meksyk w jelitach...poprostu w kolejnej ciąży wszystko jest już bardziej ujmijmy to plastyczne. Zależy też od kondycji fizycznej

Ja mam wzdęcia jak nie wiem.. ciekawa jestem kiedy rozpoznam moment, w którym to nie będą wzdęcia tylko brzuch ciążowy 🙃🙃
 
a tak to mi tez wywala brzuch wieczorem :D, ale ja niestety lubię dużo zjeść przed snem, już nie mówiąc, ze ostatnio to nawet kilka razy o 22 do lodówki zaglądałam czy wszystko tam się zgadza ;) ...na szczęście staram się trzymać pokusy na wodzy i zwykle kończę wcinając jabłko w łóżku
 
reklama
a tak to mi tez wywala brzuch wieczorem :D, ale ja niestety lubię dużo zjeść przed snem, już nie mówiąc, ze ostatnio to nawet kilka razy o 22 do lodówki zaglądałam czy wszystko tam się zgadza ;) ...na szczęście staram się trzymać pokusy na wodzy i zwykle kończę wcinając jabłko w łóżku
 
Do góry