reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Teraz mam czas więc piszę 😁
Tętno dzidziusia 173/min ❤️❤️❤️
Dzisiaj z parterem i Pan dr pokazywał rączki, nóżki, paluszki, nawet nosek 🤭 prawie tam ryczałam ze szczęścia 😁
Mój facet później sam dopytywał się lekarza o badania nifty i pappa.. Az byłam w szoku bo w domu nic nie mówił.. Dopiero po tym uzg 🥰
Ulżyło mi na maxa bo bałam się strasznie 😅 no i wyszło, że dzidzia o 1 dzień starsza 😊
Super 🥰 gratulacje ♥️
 
Dopiero teraz mam czas żeby usiąść i napisać wam co u nas....😍😍😍 jak widać na załączonym obrazku. 10+6 i tak się zgadza z pomiarami i biciem serduszka, doktor mówił że wszystko jest w normie. Oprócz mojego tsh to wszystkie wyniki też bardzo dobre. Już dostałam kontakt do endo. Jutro będę się umawiać na wizytę. Maluszek strasznie podskakiwal ale mam nagrany filmik jak słychać bicie serca. Widziałam dwie nóżki, dwie rączki i piękna główkę zresztą cały maluszek jest cudny.❤❤❤ jednym słowem już chyba mogę krzyczeć że JESTEM W CIĄŻY 😁😁😁Zobacz załącznik 1313478
Cudowne wieści ♥️♥️♥️
 
Tak mam regularne. Jak w zegarku. Nie wiem ile mm bo chyba nawet nie mierzył albo mi nie pokazał. Ja byłam w takim szoku, że wyszłam jak na haju a dopiero po czasie do mnie doszło to wszystko
Kurczę szkoda ze nie zmierzył bo może się okazać ze zarodek za dzien-dwa już będzie widoczny. Ale cykle masz tak 28 dni czy dłuższe ? Bo jeśli np cykle koło 33 dni to już masz prawie tydzień młodsza ciąże 🤔 kiedy teraz idziesz do lekarza? Trzymam kciuki żeby jednak maluszek się pojawił ✊✊✊
 
U mnie chyba nie jest dobrze. Jest tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe a to już 7+5

Podejrzenie pustego jaja. 😭 Mam kontrolę mieć i potem nie wiadomo co dalej.
Dziewczyny co jest dalej przy pustym jaju?

Ogólnie chyba jestem w szoku raz płacze, a raz chwytam się nadziei że nie dołączę grona z aniołami 😞

Ojejj, przykro mi :( Szkoda że nie wiesz ile mm ma pęcherzyk. Nie dał Ci może zdjęcia z USG?

U mnie już się zaczęła panika przed jutrzejszą wizytą 😬 ktoś jeszcze jutro wizytuje? 😊

Taak, ja też jutro :)
 
A ja chyba muszę przystopować z colą i słodyczami, bo mi cukier na czczo wyszedł właśnie 89. o_O
Generalnie wszyściutko w normie, TSH 1,5 jak zawsze.

Tak mam regularne. Jak w zegarku. Nie wiem ile mm bo chyba nawet nie mierzył albo mi nie pokazał. Ja byłam w takim szoku, że wyszłam jak na haju a dopiero po czasie do mnie doszło to wszystko
No właśnie bo to bardziej zależy od wielkości niż od wieku ciąży. Zawsze może się wszystko poprzesuwać w jedną lub w drugą stronę, owulacja , zagnieżdżenie itd. Jeśli to Twój lekarz to myślę, że powinien mieć zapisane w jakiej karcie pacjenta co i jak, może zadzwoń i powiedz, że nie spytałas z tego wszystkiego. Ta mamaginekolog pisała, że jeśli pęcherzyk ma 25mm i nie ma zarodka to wtedy mówimy o pustym jaju płodowym. Więc póki co to spróbuj się dowiedzieć albo skocz do jakiegoś innego lekarza na usg i postaraj się nie denerwować jeszcze 🤗🤗
 
Co do ruchów, to mogę powiedzieć dziewczynom, które spodziewają się swojego pierwszego dziecka, że ja pierwsze ruchy poczułam około 14 tygodnia i jest to takie łaskotanie po drugiej stronie brzucha. Niektóre kobiety określają to jako łaskotanie motyla 🤷 W każdym bądź razie ja odczuwałam to właśnie tak, jakby maluszek mnie miział w środku "hej kobieto, próbuje nawiązać z Tobą kontakt" 😇🤰
 
reklama
Dziewczyny a mi dzisiaj falował brzuch 😱😱😱 najdziwniejsze uczucie na świecie, podobno takie ruchy można je wyczuć od 10 tygodnia :o a raczej nie ruchy samego malucha a wpływ jego ruchów na cała resztę, no ale podobno nie często się to zdarza
Ja jestem już 10+6 ale jeszcze nic takiego nie odczuwałam😊
 
Do góry