reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ach ta ogórkowa... wróciłam z pracy, i mówię sobie... Dobra, wykapie się i pójdę na drzemkę. Leżę i nagle zaczęłam myśleć o ogorkowej... wstałam, poszłam do sklepu, kupiłam co trzeba, i najadlam się tą ogórkowa tak, że chyba już długo o niej nie pomyślę 🙂
Ale mi dziewczyny ochoty narobiłyście 😁 jutro muszę zrobić !
 
reklama
Hej dziewczyny, pozwolicie,że przycupne?
Widziałam wątek już wcześniej ale nie chciałam się udzielać póki nie będę po wizycie. Dziś byłam na pierwszym USG, aktualnie 8 tydzień ciąży bliźniaczej(jestem przerażona). Termin na 27 kwietnia ale pewnie będzie szybciej CC.
To moja trzecia ciąża. Z pierwsze ciąży mam córkę sześcioletnia, druga ciążę poroniłam w lutym tego roku w 18 tyg. przez wyrostek robaczkowy a teraz trzecia ciąża i to bliźniacza. Lekarz mówi że wszystko jest ok, ale troszkę mnie nastraszył że ciaza będzie podwyższonego ryzyka jeśli będzie jednoowodniowa i dzieci będą mieć wspólne lozysko(póki co nie widział czy jest jedno czy dwuowodniowa) za 2 tyg. Mam kolejna wizyte. Boje się strasznie, myślę, że z wami będzie mi tu raźniej
 
Hej dziewczyny, pozwolicie,że przycupne?
Widziałam wątek już wcześniej ale nie chciałam się udzielać póki nie będę po wizycie. Dziś byłam na pierwszym USG, aktualnie 8 tydzień ciąży bliźniaczej(jestem przerażona). Termin na 27 kwietnia ale pewnie będzie szybciej CC.
To moja trzecia ciąża. Z pierwsze ciąży mam córkę sześcioletnia, druga ciążę poroniłam w lutym tego roku w 18 tyg. przez wyrostek robaczkowy a teraz trzecia ciąża i to bliźniacza. Lekarz mówi że wszystko jest ok, ale troszkę mnie nastraszył że ciaza będzie podwyższonego ryzyka jeśli będzie jednoowodniowa i dzieci będą mieć wspólne lozysko(póki co nie widział czy jest jedno czy dwuowodniowa) za 2 tyg. Mam kolejna wizyte. Boje się strasznie, myślę, że z wami będzie mi tu raźniej
Jeeejuu gratulacje! 🥰🥰 Zawsze mi się marzyły bliźniaki!
Wszystko będzie dobrze 😉😉
 
Hej dziewczyny, pozwolicie,że przycupne?
Widziałam wątek już wcześniej ale nie chciałam się udzielać póki nie będę po wizycie. Dziś byłam na pierwszym USG, aktualnie 8 tydzień ciąży bliźniaczej(jestem przerażona). Termin na 27 kwietnia ale pewnie będzie szybciej CC.
To moja trzecia ciąża. Z pierwsze ciąży mam córkę sześcioletnia, druga ciążę poroniłam w lutym tego roku w 18 tyg. przez wyrostek robaczkowy a teraz trzecia ciąża i to bliźniacza. Lekarz mówi że wszystko jest ok, ale troszkę mnie nastraszył że ciaza będzie podwyższonego ryzyka jeśli będzie jednoowodniowa i dzieci będą mieć wspólne lozysko(póki co nie widział czy jest jedno czy dwuowodniowa) za 2 tyg. Mam kolejna wizyte. Boje się strasznie, myślę, że z wami będzie mi tu raźniej
Gratulacje!;) każda ciąża mnoga uznawana jest za ciążę, która niesie jakieś ryzyko. Ale trzeba być dobrej myśli, a i dzisiejsza medycyna nie jest tą sprzed kilkunastu lat. Będzie wszystko dobrze! :) dbaj o siebie.
 
Ja śpię raczej w nocy, biorę progesteron na wieczór i doktor mnie uprzedzała, żeby koniecznie przed pójściem spać, bo ścina z nóg 😉 za to rano rzeczywiście budzę się 5-6 i już nie idzie zasnąć ani wyleżeć. Na szczęście w ciągu dnia mam możliwość uciąć sobie drzemkę, więc jak mnie dopada, to chociaż na chwilę, ale zasypiam 🙂 Z innych dolegliwości to troszkę mnie czasem zamdli, zwłaszcza przed jedzeniem, ale jak już zacznę jeść, to przechodzi 😉, częstsze siku i trochę zmienione piersi (żyłki i ciemne otoczki). 🙂
Ja tez biore progesteron i nie mam zupelnie zadnych „skutków ubocznych” .
co lekarz mial na mysli mówiąc ze ścina z nog? ;)
 
Gratulacje!;) każda ciąża mnoga uznawana jest za ciążę, która niesie jakieś ryzyko. Ale trzeba być dobrej myśli, a i dzisiejsza medycyna nie jest tą sprzed kilkunastu lat. Będzie wszystko dobrze! :) dbaj o siebie.
Dziękuję. Wierzę, że będzie dobrze bo już w tym roku swój limit pecha wyczerpałam, i czuje się też bardzo dobrze także myślę że w końcu wyszlo słońce.
 
Hej dziewczyny, pozwolicie,że przycupne?
Widziałam wątek już wcześniej ale nie chciałam się udzielać póki nie będę po wizycie. Dziś byłam na pierwszym USG, aktualnie 8 tydzień ciąży bliźniaczej(jestem przerażona). Termin na 27 kwietnia ale pewnie będzie szybciej CC.
To moja trzecia ciąża. Z pierwsze ciąży mam córkę sześcioletnia, druga ciążę poroniłam w lutym tego roku w 18 tyg. przez wyrostek robaczkowy a teraz trzecia ciąża i to bliźniacza. Lekarz mówi że wszystko jest ok, ale troszkę mnie nastraszył że ciaza będzie podwyższonego ryzyka jeśli będzie jednoowodniowa i dzieci będą mieć wspólne lozysko(póki co nie widział czy jest jedno czy dwuowodniowa) za 2 tyg. Mam kolejna wizyte. Boje się strasznie, myślę, że z wami będzie mi tu raźnie

Cześć marsi89 :)

Hej dziewczyny, pozwolicie,że przycupne?
Widziałam wątek już wcześniej ale nie chciałam się udzielać póki nie będę po wizycie. Dziś byłam na pierwszym USG, aktualnie 8 tydzień ciąży bliźniaczej(jestem przerażona). Termin na 27 kwietnia ale pewnie będzie szybciej CC.
To moja trzecia ciąża. Z pierwsze ciąży mam córkę sześcioletnia, druga ciążę poroniłam w lutym tego roku w 18 tyg. przez wyrostek robaczkowy a teraz trzecia ciąża i to bliźniacza. Lekarz mówi że wszystko jest ok, ale troszkę mnie nastraszył że ciaza będzie podwyższonego ryzyka jeśli będzie jednoowodniowa i dzieci będą mieć wspólne lozysko(póki co nie widział czy jest jedno czy dwuowodniowa) za 2 tyg. Mam kolejna wizyte. Boje się strasznie, myślę, że z wami będzie mi tu raźniej
Cześć marsi89☺️
Gratuluję bliźniaków, nam też się marzyły, ale i tak jesteśmy przeszczęśliwi.
U nas w rodzinie też nigdy nie było żadnych bliźniaków, natomiast mój brat ma teraz parę chłopca i dziewczynkę i uwielbiam patrzeć jak się ze sobą bawią ❤️❤️
 
reklama
Do góry