reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, mam pytanko o I badania prenatalne, czy wy badanie krwi będziecie miały na miejscu razem z USG, czy badanie bhcg i pappa robicie osobno?
Ja chodzę prywatnie. Lekarz ma bardzo dobry sprzęt. Sam jest instruktorem Philipsa od usg I on w gabinecie robi usg prenatalne i jeszcze ja u niego zrobię nifty...podobno sam pobiera krew i jest w tym lepszy od niejednej pielęgniarki 🤪
 
reklama
Wiecie co, już zgłupiałam. To pierwsze USG prenatalne genetyczne robi się od razu z testem pappa z krwi? Czy dopiero jak coś nie tak na USG wyjdzie?
Pappa nie trzeba robić. Dają skierowanie np. że względu na wiek kobiety albo właśnie jak na usg coś im się nie spodoba...przynajmniej tak jest u mnie...ale mój obecny lekarz do pappa podchodzi chyba z rezerwą...
 
Ostatnia edycja:
Słuchajcie, może zabawne to pytanie, ale lekarz powiedział mi, ze jak przyjdzie odpowiedni tydzien, od którego bedzie mogl wystawić zwolnienie to bez żadnego problemu to zrobi.. nie zapytałam go który to tydzień ale myślicie, że jakoś 12? Od tego tygodnia najczęściej juz mozna wystawić zwolnienie dłuższe?
Wiem że niektóre mają już od początku bo coś dolega ale tak zastanawiam się, co miał doktor na myśli 😳🤔🤔
Dziwne...ja mam od początku...
 
Hej dziewczyny, pozwolicie,że przycupne?
Widziałam wątek już wcześniej ale nie chciałam się udzielać póki nie będę po wizycie. Dziś byłam na pierwszym USG, aktualnie 8 tydzień ciąży bliźniaczej(jestem przerażona). Termin na 27 kwietnia ale pewnie będzie szybciej CC.
To moja trzecia ciąża. Z pierwsze ciąży mam córkę sześcioletnia, druga ciążę poroniłam w lutym tego roku w 18 tyg. przez wyrostek robaczkowy a teraz trzecia ciąża i to bliźniacza. Lekarz mówi że wszystko jest ok, ale troszkę mnie nastraszył że ciaza będzie podwyższonego ryzyka jeśli będzie jednoowodniowa i dzieci będą mieć wspólne lozysko(póki co nie widział czy jest jedno czy dwuowodniowa) za 2 tyg. Mam kolejna wizyte. Boje się strasznie, myślę, że z wami będzie mi tu raźniej

Gratulacje;) ja marzyłam o bliźniakach, zanim jeszcze wiedizalm jak się je robi😈 sama jestem z bliźniaków i spokojnie... moja mama o dwójce dowiedziała się przy porodzie;) także jesteś w na pewno w lepszych rekach😊😊
 
Co do spania to mnie najbardziej meczy to ze moja ulubiona pozycja to na brzuchu a nie mogę tak spać bo mi cycki przeszkadzają 😒 i jakoś się nie mogę ułożyć.
Ja mam ten problem z karkiem...coś okropnego bo od tego boli mnie cala głowa...Moja osteopatkanie chce mnie przyjąć bo po tych moich stratach ona się boi mam poczekać i odpoczywać....ale jak?! Jak źle się ułożę to dwa dni mam z głowy tak mnie napiernicza szyja I głowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry