reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

I jeszcze jedno😂 dziewczyny czy któraś z was też cierpi na bezsenność? Już chodzę jak zombi od 2 tygodni, a spać normalnie w nocy nie mogę.
Ja🙈 W nocy mam gonitwę myśli mimo zmęczenia nie mogę zasnąć 🤦🏻‍♀️ Jak już uda mi się zasnąć to co chwilę się budzę i tak w mgnieniu oka pora wstawać 🙈 Mam wrażenie że budzę się bardziej zmęczona niż się położyłam 🙈
 
reklama
I jeszcze jedno😂 dziewczyny czy któraś z was też cierpi na bezsenność? Już chodzę jak zombi od 2 tygodni, a spać normalnie w nocy nie mogę.
Niestety 😭 ja zawsze zasypiałam w 3 minuty, dosłownie wszędzie i miałam twardy sen. Od miesiąca nie umiem zasnąć, a jak zasnę to budzę się niespokojna co 2 godziny.
 
I jeszcze jedno😂 dziewczyny czy któraś z was też cierpi na bezsenność? Już chodzę jak zombi od 2 tygodni, a spać normalnie w nocy nie mogę.
Może nie bezsenność, ale śpię bardzo słabo 😭dziś w nocy budziłam się co pół godziny.. Zasypiam bardzo ciężko i długo..
Jestem zmęczona ale za cholere nie mogę spokojnie zasnąć.. W ciągu dnia też zero snu 😔
 
Niestety 😭 ja zawsze zasypiałam w 3 minuty, dosłownie wszędzie i miałam twardy sen. Od miesiąca nie umiem zasnąć, a jak zasnę to budzę się niespokojna co 2 godziny.
No to mamy podobnie. Szukałas jakiś rozwiązań? Ja na razie włączam sobie medytacje z YT na sluchawkach ( różnego rodzaju), trochę mnie to uspokaja, ale spać nie śpię
 
Może nie bezsenność, ale śpię bardzo słabo 😭dziś w nocy budziłam się co pół godziny.. Zasypiam bardzo ciężko i długo..
Jestem zmęczona ale za cholere nie mogę spokojnie zasnąć.. W ciągu dnia też zero snu 😔
Niby piszą wszędzie, że tak dobrze się śpi w ciąży, a my takie biedne😢
 
Niby piszą wszędzie, że tak dobrze się śpi w ciąży, a my takie biedne😢


Ja z zasypianiem nie mam problemów ale zawsze spałam twardo, że można było mnie z lozkiem wynieść a w obecnym stanie budzę się 3x w nocy i spać nie mogę. Rano budzę się przed budzikiem zmęczona jakbym wogole nie spała. Więc coś się chyba w ciąży zmienia. A niby powinno się dużo odpoczywać i spać...
 
To ja znowu na przekór większości - nie mam kompletnie problemów ze spaniem gdzie często mi się to zdarzało wcześniej 🙈
Ja marzę żeby się wyspać 😁to dopiero początki a już nawet nie mogę spać na brzuchu-co wcześniej lubiłam
Pod kątem spania jest ciężko, ale doceniam np brak uciążliwych mdłości 😁
 
reklama
Do góry