reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Polecam przeczytać

tak, znam ten artykuł.. myślałam, że jest jakiś taki graniczny tydzień, no ale zapewne kazdy lekarz podchodzi do tego indywidualnie. 😊 na razie daje rade jeszcze pracować ale w październiku będę chciała już odpuścić.
 
Słuchajcie, może zabawne to pytanie, ale lekarz powiedział mi, ze jak przyjdzie odpowiedni tydzien, od którego bedzie mogl wystawić zwolnienie to bez żadnego problemu to zrobi.. nie zapytałam go który to tydzień ale myślicie, że jakoś 12? Od tego tygodnia najczęściej juz mozna wystawić zwolnienie dłuższe?
Wiem że niektóre mają już od początku bo coś dolega ale tak zastanawiam się, co miał doktor na myśli 😳🤔🤔
Dziwne. A chodzisz prywatnie? Mój wystawia bez problemu jak mu powiedz ze masz np. Mdłości, czy źle się czujesz.
O kurcze, to mnie zaskoczyłaś z tym Poznaniem.
Ja ciągle z tyłu głowy miałam, żeby może rozważyć prywatny szpital, ale w sumie nigdy nie sprawdziłam, że w Poznaniu nie ma żadnej placówki.
Ja bym bardzo chciała rodzic prywatnie. Problem mam jednak podobny - u nas w miescie nie mamy takiego szpitala, musiałabym jechać do duzego miasta obok. Jak myślicie, jaka odległość od szpitala jest jeszcze Ok żeby dojechać?
 
Słuchajcie, może zabawne to pytanie, ale lekarz powiedział mi, ze jak przyjdzie odpowiedni tydzien, od którego bedzie mogl wystawić zwolnienie to bez żadnego problemu to zrobi.. nie zapytałam go który to tydzień ale myślicie, że jakoś 12? Od tego tygodnia najczęściej juz mozna wystawić zwolnienie dłuższe?
Wiem że niektóre mają już od początku bo coś dolega ale tak zastanawiam się, co miał doktor na myśli 😳🤔🤔
Dziwnie lekarz powiedział. „Jak przyjdzie odpowiedni tydzień” 🙈 mnie się lekarz pytał w 6tc czy chce zwolnienie, powiedziałam ze nie, ale teraz byłam w 9tc i powiedziałam ze chce i dostałam bez problemu w związku z tym ze mam ciąże na lekach i jestem po dwóch poronieniach.

Czyli pic na wodę. 😉
Wiesz zawsze jest 50% szans ze test pokaże prawdę 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny, mam pytanko o I badania prenatalne, czy wy badanie krwi będziecie miały na miejscu razem z USG, czy badanie bhcg i pappa robicie osobno?
Ja pobranie krwi mam dzień przed USG.
Dziewczyny a co sądzicie o płytkowy teście żeby sprawdzić płeć ? 😀 u mnie koleżanka zrobiła wiedząc już ze będzie miała dziewczynkę ale zrobiła to z ciekawości i się sprawdziło i zastanawiam się czy nie zrobić takiego 🤣
Ciekawe🤔😁
 
Hej dziewczyny 😊 ja już po wizycie... Jest wszystko w porządku. Według USG to 6.4 a według @ 7.1 także owulacja musiała być jednak później. Maluszek ma 7 mm 🥰 i bijące ❤️. Tak bardzo się cieszę... Dzisiaj miałam takie okropne sny ale na szczęście się nie sprawdziły 😊😌
 
reklama
Dziwne. A chodzisz prywatnie? Mój wystawia bez problemu jak mu powiedz ze masz np. Mdłości, czy źle się czujesz.

Ja bym bardzo chciała rodzic prywatnie. Problem mam jednak podobny - u nas w miescie nie mamy takiego szpitala, musiałabym jechać do duzego miasta obok. Jak myślicie, jaka odległość od szpitala jest jeszcze Ok żeby dojechać?

To u mnie jest trochę w drugą stronę. W Poznaniu średnio chciałabym rodzić (no i jak się okazało nie ma prywatnych szpitali), więc jeśli by wszystko dobrze się ułożyło, to chciałabym rodzic 50 km od domu, ponad godzina jazdy autem, ale byłabym wtedy w szpitalu, gdzie stacjonuje mój lekarz ginekolog.

Wydaje mi się, że jeśli można będzie przyjechać przed porodem, to i 70/100 km będzie ok. Warto jednak mieć na oku inny szpital, gdyby trzeba było jechać na szybko :)
 
Do góry