reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

@agula301 @Magdalena TA Udało mi się zaznaczyć ciąże we Flo, ale za nic nie widzę tam przewidywanej daty porodu. 😄 Pomożecie?
W apce preglife wygląda to tak jak w załączeniu.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210808-093801_Preglife.jpg
    Screenshot_20210808-093801_Preglife.jpg
    139,2 KB · Wyświetleń: 52
  • Screenshot_20210808-093810_Preglife.jpg
    Screenshot_20210808-093810_Preglife.jpg
    124,1 KB · Wyświetleń: 51
reklama
@agula301 @Magdalena TA Udało mi się zaznaczyć ciąże we Flo, ale za nic nie widzę tam przewidywanej daty porodu. 😄 Pomożecie?
W apce preglife wygląda to tak jak w załączeniu.
@agula301 @Magdalena TA Udało mi się zaznaczyć ciąże we Flo, ale za nic nie widzę tam przewidywanej daty porodu. 😄 Pomożecie?
W apce preglife wygląda to tak jak w załączeniu.
jak klikniesz w kalendarz wybierzesz rok to kolorem pomarańczowym masz zaznaczone dni/miesiace ciążowe. Nie ma chyba nigdzie określonej daty tak jak w Preglife
 
Ja się załatwiłam klima i mnie boki gardło :(
Oprócz tego nic związanego z ciąża. Jedynie senność za dnia 😂 ale mam syna rocznego to ciężko spać
 
Dzień dobry 😊
Jak się dziś czujecie?
ja też żadnych objawów ciążowych, pobolewają mnie piersi raz mocniej raz lżej, czasami kłuje mnie delikatnie w podbrzuszu, drażnią mnie zapachy i odrzuca mnie od niektórych smaków. W 6tyg mialam straszne nudności, zgagę i senność teraz jest z tym o wiele lepiej. Ale generalnie zawsze rano czulam sie swietnie dopiero po poludniu zaczynało mi cos tam dokuczac. Wczoraj mnie troszke mdlilo :)
 
reklama
Bez zmian - wysmienicie :) jedyne co mi dokucza to zastrzyki z heparyny, myślałam ze jak będę w ciąży to w głowie będzie łatwiej go zrobić.. ciężka sprawa 🤐 a czy Ty masz jutro lekarza? Dobrze pamietam ? Na która godzinę? 😍
Tak , idę jutro na 12😊 Jak dobrze pamiętam to prócz mnie jeszcze chyba 2 dziewczyny miały iść 🤔
 
Do góry