reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
To u mnie wie tez mąż i moja mama i na razie tyle. Nawet nie wiem czy po serduszku się pochwalimy bo się strasznie boje, może dopiero po prenatalnych zaczniemy mówić 🤐

ja mam apke flo, korzystam z niej już długo i po prostu zaznaczyłam ciąża:)
 
U mnie wie , narzeczony, jego siostra, i szef , reszta sie moze domyślać, ale ja nic nie mowie .Po poronieniu czekam aż lekarz powie ze wszystko jest ok

. Korzystam z flo bo kontroluje nia cykl juz od kilku mcy wiec ona mi najlepiej wyliczyła date porodu
 
Dziewczyny jak we flo to wyliczyć? Korzystam z tej apki, ale nie widziałam tam opcji zaznaczenia ciąży.
Musisz wejść w dany dzien plusikiem i zaznaczyć pozytywny test ciążowy :) jak nie masz w tej liście testu ciążowego to daj na dole „więcej parametrów” i przesuń tego kafelka na górę :)
 
reklama
Do góry