reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

stan po cesarce. Bardzo bym chciala urodzic sn ale niestety to juz kolejne cc, na tyle powazna sytuacja z blizna ze lekarka rozwaza rozwiazanie ciazy nawet i w 36tc jesli bedzie taka potrzeba.
Zastanawiam się czy mi właśnie przypadkiem wczoraj moja Pani doktor nie zasugerowała cesarki 🤔🤔 bo powiedziała, że w moim przypadku ( cukrzyca typu 1) trzeba pewnie rozwiązać wcześniej ciążę.
Ale też nie dopytywałam, bo to jeszcze za wcześnie. Syna urodziłam 9 lat temu sn, ale wtedy jeszcze nie byłam zdiagnozowana.

Macie może jakieś podobny na nerwy ? Chodzę ostatnio jak bomba z opóźnionym zapłonem 🤬😡🤬 później ryczę i tak w kółko. Wszystko i wszyscy mnie irytują.
Chciałabym się wyciszyć po prostu....🙇🤦
 
reklama
stan po cesarce. Bardzo bym chciala urodzic sn ale niestety to juz kolejne cc, na tyle powazna sytuacja z blizna ze lekarka rozwaza rozwiazanie ciazy nawet i w 36tc jesli bedzie taka potrzeba.
Mnie też czeka CC 😞 nie w dane mi rodzic sn niestety
A to może coś źle napisałam 🙈 Ja korzystam z Medicovera :)
Jak to jest? Prenatalne pokrywa Medicover czy NFZ? 🤔 Tak z czystej ciekawości pytam. 😉
 
Zastanawiam się czy mi właśnie przypadkiem wczoraj moja Pani doktor nie zasugerowała cesarki 🤔🤔 bo powiedziała, że w moim przypadku ( cukrzyca typu 1) trzeba pewnie rozwiązać wcześniej ciążę.
Ale też nie dopytywałam, bo to jeszcze za wcześnie. Syna urodziłam 9 lat temu sn, ale wtedy jeszcze nie byłam zdiagnozowana.

Macie może jakieś podobny na nerwy ? Chodzę ostatnio jak bomba z opóźnionym zapłonem 🤬😡🤬 później ryczę i tak w kółko. Wszystko i wszyscy mnie irytują.
Chciałabym się wyciszyć po prostu....🙇🤦
Mnie na nerwy pomogło przyspieszenie wizyty😅 tak na poważnie to nie wiem co możemy brać....może melisa...najlepsze jest odwrócenie myśli, zajęcie głowy czymś przyjemnym, ale łatwo się gada🙄...
 
Mnie też czeka CC 😞 nie w dane mi rodzic sn niestety

Jak to jest? Prenatalne pokrywa Medicover czy NFZ? 🤔 Tak z czystej ciekawości pytam. 😉
Mam to normalnie w pakiecie, więc Medicover :) Nie wybieram się do żadnego lekarza na NFZ, więc nie wiem jak to jest w przypadku prowadzenia ciąży przez fundusz 😊
 
Macie może jakieś podobny na nerwy ? Chodzę ostatnio jak bomba z opóźnionym zapłonem 🤬😡🤬 później ryczę i tak w kółko. Wszystko i wszyscy mnie irytują.
Chciałabym się wyciszyć po prostu....🙇🤦
Mi swego czasu pomógł stresometr. Znalazłam go w jakiejś książce, wrzucam screeny.
Rozrysowałam go sobie i wtedy wyszło mi, że najbardziej stresuje mnie praca, jazda samochodem i gdy mój syn szaleje, a ja nie jestem w stanie nad nim zapanować.
Do pracy już nie chodzę, gdy mam gdzieś jechać autem to wyjeżdżam sporo wcześniej i nie stresują mnie wtedy powolni kierowcy ani korki, a z młodym po prostu odpuszczam, włączam bajkę czy daję ciastko gdy czuję, że zaczynam się niepotrzebnie denerwować, nie muszę być idealną matką 24/7.
 

Załączniki

  • 20210903_124537.jpg
    20210903_124537.jpg
    143,6 KB · Wyświetleń: 41
  • 20210903_124456.jpg
    20210903_124456.jpg
    127,8 KB · Wyświetleń: 39
Mi swego czasu pomógł stresometr. Znalazłam go w jakiejś książce, wrzucam screeny.
Rozrysowałam go sobie i wtedy wyszło mi, że najbardziej stresuje mnie praca, jazda samochodem i gdy mój syn szaleje, a ja nie jestem w stanie nad nim zapanować.
Do pracy już nie chodzę, gdy mam gdzieś jechać autem to wyjeżdżam sporo wcześniej i nie stresują mnie wtedy powolni kierowcy ani korki, a z młodym po prostu odpuszczam, włączam bajkę czy daję ciastko gdy czuję, że zaczynam się niepotrzebnie denerwować, nie muszę być idealną matką 24/7.
Tylko właśnie problem, że mnie drażni wszystko. Sama ze sobą wytrzymać nie mogę, a inni też mają mnie dość. Z niemocy ryczę i później boli mnie głowa i tak w kółko. Idę do apteki bo mam na dole. Może coś Pani farmaceutka mi poleci 🙇😢
 
reklama
Dziewczyny, jestem po wizycie. Wszystko jest dobrze☺️ Widziałam bijące serduszko naszego Maleństwa. Wszystko się zgadza z terminem OM. Przewidywany termin porodu 12 kwietnia❤️❤️❤️ Zostaję na insulinie i od dziś heparyna. Następna wizyta 20 września.😍😍😍
 

Załączniki

  • 57777249-47F7-4F70-BE79-3976850B93B9.jpeg
    57777249-47F7-4F70-BE79-3976850B93B9.jpeg
    407 KB · Wyświetleń: 67
Do góry