reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dzwoniłam już umówić USG i faktycznie teraz w Centrum Damiana nie ma tak szybko terminów. Nie pójdę w przyszłym tygodniu a dopiero 15.09 .. no ale pocieszam się, że dzidzia dużo urośnie i będzie lepiej widoczna 😊
Ja co chwila czuje jak mi niedobrze a już najbardziej jak zaczynam być głodna. Brzuch boli i od razu robi się średnio 😪 nie jest to fajne w pracy..
 
reklama
U mnie to samo i całe szczęście, że już z 2 lata temu się przestawiłam na piwa bezalkoholowe, to chociaż podejrzeń nie wzbudzam :D
No i w sumie lepiej się nie przyznawać, ale w domu jeszcze z poprzedniej promocji biedronkowej mam z 20 Heinekenów 0% 🙈
Ja nigdy nie byłam jakoś "alkoholowa" także u nikogo bym nie wzbudziła podejrzeń, ostatnio byliśmy u wujka męża, bo to jedyna rodzina tu za granicą i właśnie chciał się napić to mąż mówi, że nie bo on kieruje to chciał ze mną a ja że nie nie, ja nie pije i od razu pytanie czy ja w ciąży jestem 🙈🙈 a ja na to kto wie, to się dopiero okaże 🙈😂
 
Co do mdlosci nie pomoge, u mnie standardowo od rana do poznej nocy tragiczne. Stracilam juz z 10 kg na wadze i wcale nie jest to w moim przypadku dobre bo nie mialam nadwagi, natomiast teraz mam juz spora niedowage. Z doswiadczenia wiem ze w moim przypadku nie pomaga nic i trzeba ten okropny okres przetrwac, po 12 tyg zaczyna slabnac, a u mnie jest lepiej w okolicach 16. W poniedzialek bedzie u mnie 11+0 wiec mam szczera nadzieje ze jestem na ostatniej prostej bo te ostatnie tygodnie latwe nie byly. Zazdroszcze kobietom ktore nie maja objawow ciazowych, ja zawsze w ciazy czuj3 sie i wygladam jak kupa 💩. Moja ginekolog ujela to krotko: nie ma nic z wyjatkiem preparatow z imbirem a to czesciej placebo tak naprawde. Bedzie mulic, musi pani to przetrwac.
W poprzednich też miałam mdłości ale nie z takim natężeniem jak teraz.

Nie strasz mnie kochana bo u mnie to dopiero 7+1. 😭 Zauważam że jak jem to jest ok, ale kwestia 5 min i znowu to samo
 
Ja nigdy nie byłam jakoś "alkoholowa" także u nikogo bym nie wzbudziła podejrzeń, ostatnio byliśmy u wujka męża, bo to jedyna rodzina tu za granicą i właśnie chciał się napić to mąż mówi, że nie bo on kieruje to chciał ze mną a ja że nie nie, ja nie pije i od razu pytanie czy ja w ciąży jestem 🙈🙈 a ja na to kto wie, to się dopiero okaże 🙈😂
Ja też nigdy nie byłam, ale cieżko się tłumaczyć, gdy się w domu organizuje grilla, że się nie pije.
Natomiast jak już jakiś czas piję tylko piwa bezalkoholowe, to nikt nawet nie dopytuje :)
 
Co do mdlosci nie pomoge, u mnie standardowo od rana do poznej nocy tragiczne. Stracilam juz z 10 kg na wadze i wcale nie jest to w moim przypadku dobre bo nie mialam nadwagi, natomiast teraz mam juz spora niedowage. Z doswiadczenia wiem ze w moim przypadku nie pomaga nic i trzeba ten okropny okres przetrwac, po 12 tyg zaczyna slabnac, a u mnie jest lepiej w okolicach 16. W poniedzialek bedzie u mnie 11+0 wiec mam szczera nadzieje ze jestem na ostatniej prostej bo te ostatnie tygodnie latwe nie byly. Zazdroszcze kobietom ktore nie maja objawow ciazowych, ja zawsze w ciazy czuj3 sie i wygladam jak kupa 💩. Moja ginekolog ujela to krotko: nie ma nic z wyjatkiem preparatow z imbirem a to czesciej placebo tak naprawde. Bedzie mulic, musi pani to przetrwac.
Ale już dobijasz do 11 tygodnia, więc ostatnia prosta przed Tobą! To chyba jeszcze w marcu termin porodu? :):)
Mdłości nie zazdroszczę, ale nie pogniewałabym się jakby trochę schudła na początku. 😂
 
Dziewczyny poratujcie mnie. Obudziłam się z zatkanym nosem i bolacym gardłem. Nie mam gorączki gorączki czuje ze mnie rozklada. Jest coś co kobieta w ciąży może zażywać? 😔😔😔😔 jestem załamana
 
Ja nigdy nie byłam jakoś "alkoholowa" także u nikogo bym nie wzbudziła podejrzeń, ostatnio byliśmy u wujka męża, bo to jedyna rodzina tu za granicą i właśnie chciał się napić to mąż mówi, że nie bo on kieruje to chciał ze mną a ja że nie nie, ja nie pije i od razu pytanie czy ja w ciąży jestem 🙈🙈 a ja na to kto wie, to się dopiero okaże 🙈😂
Hahaha a ja piwka nigdy nie odmawiałam a teraz owszem, więc to pewnie kwestia czasu a wyjdzie. 😝 Uwielbiam smak piwa, ale jedno i koniec.
 
Ahaa 🤨 A patrzyłaś może na opinie na znanym lekarzu? Tam lekarze mają niesamowite opinie, ale większość jest fejkowa, nie warto się tym do końca sugerować, już nie raz się przejechałam.
Dobrze wiedzieć, ja się zawsze tylko tymi opiniami sugerowałam 🙄 i dalej nie mam swojego lekarza ...idę teraz na trzecią wizytę do innego lekarza masakra
 
reklama
W poprzednich też miałam mdłości ale nie z takim natężeniem jak teraz.

Nie strasz mnie kochana bo u mnie to dopiero 7+1. 😭 Zauważam że jak jem to jest ok, ale kwestia 5 min i znowu to samo
ja niestety w kazdej sie czuje poprostu fatalnie. Ale spokojnie to minie. U mnie sie zaczelo od 6 tyg i tak poprostu dzien za dniem, oby do konca, a potem kolejny i jakos powoli trzeba to pchac.
 
Do góry