reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ahaa 🤨 A patrzyłaś może na opinie na znanym lekarzu? Tam lekarze mają niesamowite opinie, ale większość jest fejkowa, nie warto się tym do końca sugerować, już nie raz się przejechałam.
Ja tez radzę uważać na znany lekarz. Pare razy pisałam negatywna opinie o lekarzach, którzy mieli praktycznie same pozytywy i żaden nie przeszedł albo został szybko usunięty. Mysle ze tam sporo kupionych opinii jest, No i jak lekarz chyba wykupi pakiet w serwisie to może usuwać wszystkie niepochlebne komentarze. Teraz szukam tylko z polecenia.
Nie radzę sobie 😭 z każdym dniem czuję się coraz gorzej. Mam apetyt nie powiem, ale coraz słabszy. Zauważyłam, że muszę często jest, ale mało. Nie mogę jest nic słodkiego, bo czuję że puszczę pawia. Nie mogę kawy ani herbaty bo działa podobnie jak słodkie.

Teraz się męczę z tym już całe dnie. Jest mi mega niedobrze 🤢 i ten posmak tez mam nom stop. Skręca mnie w ogóle w żołądku.

Nie wiem... chyba umieram 🤪😂😂😂 a jeszcze na USG nie byłam
Mi tez jest całe dnie niedobrze i nic nie pomaga, a stosowałam na prawdę wszystko. Opaski uciskowe, imbir, migdały, wszelkie preparaty. Chyba trzeba przeczekać. Jak na razie miesiąc mnie muli i końca nie widać.
Ja też nigdy nie byłam, ale cieżko się tłumaczyć, gdy się w domu organizuje grilla, że się nie pije.
Natomiast jak już jakiś czas piję tylko piwa bezalkoholowe, to nikt nawet nie dopytuje :)
Ja niestety z tych, którzy sporo spotykali się ze znajomymi na drinki, grile i piwka. No ale teraz i tak się z nikim nie spotykam bo samopoczucie do kitu. Jak już się lepiej poczuje to pewnie i tak będzie moment, ze wszystkim powiemy.
 
reklama
W którym tygodniu miałyście już serduszko?
Tylko się nami za bardzo nie sugeruj :)
Ja widziałam już w 5+6, ale lekarz powiedział, że jeszcze dzień wcześniej mogło by go w ogóle nie widać.
Dużo zależy od sprzętu lekarza. Pamiętam, że kilka dni wcześniej byłam u innego lekarza i w macicy "coś tam widział", bo sprzęt miał okropnie stary. A za to parę dni później już było serduszko i wszystko idealnie wdać, ale na nowszym sprzęcie i u innego ginekologa :)
 
Tylko właśnie problem, że mnie drażni wszystko. Sama ze sobą wytrzymać nie mogę, a inni też mają mnie dość. Z niemocy ryczę i później boli mnie głowa i tak w kółko. Idę do apteki bo mam na dole. Może coś Pani farmaceutka mi poleci 🙇😢
Ach te hormony. Dają popalić ..ale bez nich tego forum by nie było😁 mnie pomaga jak mnie partner przytuli i nie komentuje😛 no i masaż stóp🤣 a dzisiaj mnie przytuliła moja pani dyrektor jak się dowiedziała...mało z krzesła nie spadła bo na mnie już wszyscy krechę postawili 🤣
 
Tylko się nami za bardzo nie sugeruj :)
Ja widziałam już w 5+6, ale lekarz powiedział, że jeszcze dzień wcześniej mogło by go w ogóle nie widać.
Dużo zależy od sprzętu lekarza. Pamiętam, że kilka dni wcześniej byłam u innego lekarza i w macicy "coś tam widział", bo sprzęt miał okropnie stary. A za to parę dni później już było serduszko i wszystko idealnie wdać, ale na nowszym sprzęcie i u innego ginekologa :)
Teraz do 14.09 będę żyć w stresie 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Do góry