reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Super, że dobrze trafiłaś :) Powodzenia!
jesli to faktycznie zaśniad groniasty (pewnie zobaczysz na 100% w wynikach histopatologicznych), to na 99.9% jest to niestety lub stety - loteria, przypadek. tak czytałam w przeróżnych badaniach i tak dowiedziałam się z centrum Genesis, do którego wysłaliśmy kosmówkę do badania. Dawaj znać :)

Po tylu stratach najwyższa pora 🤣 dobrze, zostawiam wam tutaj kochane, dbajcie o siebie!
 
reklama
Dziewczyny wiem że u części z Was to już kolejne ciąże, ja jak już wspominałam jestem zielona w temacie stąd moje pytanie, może polecicie mi jakieś książki na temat ciąży? Jestem staromodna wolę wziąć papier do ręki niż szukać w internecie :)
Wychodzę z założenia że sama się nie diagnozuję, zdaję się na mojego ginekologa, dr google nie jest dobrym doradcą :D dlatego ostatnio mało czytam forum bo się niepotrzebne nakręcam i stresuję :)
 
Podobno mam typ skierowania „zewnętrzne” a nie „wewnętrzne” dlatego mogę je zrobić tylko w Damianie. Na tym 11-14 tydzień już normalnie mam jako wewnętrzne i umówiłam się na szpital 🙄 już mi się nie chce z nimi kombinować, wczoraj ponad 20 minut wisiałam na infolinii i nic się nie dowiedziałam. Zapisałam się na 07.09 prywatnie do fajnej kliniki i później zrobię 17.09 te w Medicoverze. Może chociaż szybciej mi czas do prenatalnych zleci 😅

Ja tak samo pierwsze usg dostałam zewnętrzne do Damiana bo ponoc w medicover jest tak pełno zapisów ze nie idzie się dostać na zwykłe usg i wykupili zewnętrznie. Jak wtedy się umawiałam to od razu miałam termin dogodny. Teraz też kolejne usg mam zewnętrzne więc również muszę zrobić je w Damianie. 🙂 prenatalne zapewne są w szpitalu, tak mówiła mi jedna ginekolog na poradzie.

Powodzenia dziś wszystkim z wizytami 🤞🍀☀️
 
Dziewczyny wiem że u części z Was to już kolejne ciąże, ja jak już wspominałam jestem zielona w temacie stąd moje pytanie, może polecicie mi jakieś książki na temat ciąży? Jestem staromodna wolę wziąć papier do ręki niż szukać w internecie :)
Wychodzę z założenia że sama się nie diagnozuję, zdaję się na mojego ginekologa, dr google nie jest dobrym doradcą :D dlatego ostatnio mało czytam forum bo się niepotrzebne nakręcam i stresuję :)
Ja kiedyś kupiłam sobie "W oczekiwaniu na dziecko", a kojarzę że moja ciocia miała "Ciężarówką przez 9 miesięcy" :)
 
Dziewczyny wiem że u części z Was to już kolejne ciąże, ja jak już wspominałam jestem zielona w temacie stąd moje pytanie, może polecicie mi jakieś książki na temat ciąży? Jestem staromodna wolę wziąć papier do ręki niż szukać w internecie :)
Wychodzę z założenia że sama się nie diagnozuję, zdaję się na mojego ginekologa, dr google nie jest dobrym doradcą :D dlatego ostatnio mało czytam forum bo się niepotrzebne nakręcam i stresuję :)
Z tego co szukałam to polecane są obydwa tomy "Mamy dla mamy", pewnie sama je kupię 😊
 
Więc powiem Wam, że po pierwszej wizycie nie jestem zadowolona. USG na szybko. No jest Pani w ciąży. jest pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy. Wszystko ok. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ a takie miał ten lekarz super opinie..

Ahaa 🤨 A patrzyłaś może na opinie na znanym lekarzu? Tam lekarze mają niesamowite opinie, ale większość jest fejkowa, nie warto się tym do końca sugerować, już nie raz się przejechałam.
 
A i nie wiem co oznacza dla cb leki. Bo z tego co wiem niezbedna jest diagnostyka ktorej mi nikt dotad nie zlecił. Wiec nie wiem po co to piszesz.
Kochana nie przejmuj się głupimi komentarzami a już napewno nie kogoś kto jest "znany" ze swojego taktu, tak delikatnie mówiąc🤦🏻‍♀️
Cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza. Życzę Ci żeby Cię dobrze pokierował i za jakiś czas przyjdziesz do nas z dobrymi wiadomościami.
 
Więc powiem Wam, że po pierwszej wizycie nie jestem zadowolona. USG na szybko. No jest Pani w ciąży. jest pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy. Wszystko ok. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ a takie miał ten lekarz super opinie..
Czyli na razie bez zarodka? Który u Ciebie tydzień? U mnie w takiej sytuacji lekarz kazał przyjść za tydzień sprawdzić czy wszystko się pojawiło, ale jak facet beznadziejny to idź do kogoś innego koniecznie.
 
reklama
Czyli na razie bez zarodka? Który u Ciebie tydzień? U mnie w takiej sytuacji lekarz kazał przyjść za tydzień sprawdzić czy wszystko się pojawiło, ale jak facet beznadziejny to idź do kogoś innego koniecznie.
Z USG powiedział że ciąża młodsza. Z daty ostatniej miesiączki 6+5 a z USG 6+0.
Udało mi się przełożyć wizytę u mojego lekarza z 21.09 na 14.09
 
Do góry