reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja już po wizycie, jest serduszko ❤️❤️❤️ Lekarz miał mega słaby sprzęt, ale na pewno było widać zarówno zarodek jak i migające serduszko 🥰 teraz mam skierowanie na samo usg które już będzie na lepszym sprzęcie, jutro będę dzwonić żeby się umówić 😊 dostałam skierowanie też na usg piersi i prenatalne 🙃 więc jestem mega zadowolona z wizyty 🥰

Jedyne co to jestem wściekła, bo jak przed staraniami byłam u innego lekarza po jakieś skierowanie na badania to mi powiedział że nic nie jest potrzebne i żeby po prostu się starać a teraz się okazuje że nie byłam szczepiona ani nie przechodziłam różyczki a jest ona groźna w ciąży 😤 Gdybym zrobiła przed staraniami badanie to mogłabym się zaszczepić a tak to teraz już za późno i jedynie zostaje mi uważać 😏
Super, bardzo się cieszę 💪💪 Czyli dzisiaj chyba same wspaniałe wiadomości ❤️
 
reklama
Według Usg na dzień dzisiejszy równe 6.
Wedlug OM 7. Dlatego w karcie ciąży mam 2 daty porodu z 7 dniami przerwy😅
mam prawie taka sama różnicę 🙂 wczoraj na usg lekarz oznaczył 6+0 a z OM wychodziło 7+2. Kolejne usg powinno rozwiać wątpliwości, który termin bedzie tym właściwym 🙂
 
My po wizycie. Stwierdzam, że wybrałam świetną Panią doktor, w poprzedniej ciąży chodziłam do kogoś innego.
Mamy mocne serduszko ❤️ bijące prawie 180 na minutę 💪💪
Mierzymy dokładnie 1,24 cm. Odpowiada to 7tyg + 3 dokładnie. Według miesiączki niby mam 7+6.
Pani doktor zaprosiła tatusia do gabinetu i wszystko objaśniła na ekranie. Badania mam sobie na spokojnie zrobić do następnej wizyty czyli 30. 09.
Tak więc jestem mega szczęśliwa 🤩🤩🤩
Gratulacje 😃😃😃🎊🎊🎊
 
Dostałam też in blanco skierowanie na badania prenatalne, gdybyśmy chcieli na NFZ do kliniki FemiNova w Łodzi. Niby mam dopiero skończone 34 lata, ale ze względu na cukrzycę mogę się załapać na badania na NFZ. IMG_20210902_215200.jpg
 
O jejku, dramatyczne przeżycia 😔miałam nadzieję, że ten 12 tydzień będzie przełomowy, ale chyba nigdy nie można być pewnym w 100%
A wiesz jakie były przyczyny? Czy nie można było ich ustalić?
Najprawdopodobniej to zespół antyfosfolipidowy i lekarz konował, któremu za bardzo zaufałam...nie dopuszczam już w tej chwili do siebie myśli że mogłam na tej jednej stracie zakończyć niepowodzenia...ale dałam się omamić ze to była inna przyczyną czyli wina infekcji u mnie...długa historia...teraz mam nadzieję na szczęśliwe zakończenie
 
reklama
Ja dzisiaj byłam na tzw pierwszych badaniach w ciąży. Pobrali mi krew posiew z pochwyć i cewki moczowej 🙈🙈 łącznie 150 zł nie moje hehe. Zwykla wizyta u mojego gina z usg to koszt 180zl więc patrząc na to ile wy płacicie to moje wydatki na badania to grosze. Jestem w 7 tygodniu i z dnia na dzień poranne mdłości są coraz gorsze... Ale powiem tak szczerze to współczuję każdej z was u której było lub jest poronienie, martwy płód czy puste jajo płodowe. Przed pierwszą wizyta i zanim usłyszałam bicie serca strasznie się stresowałam i nakręcałam po tych wszystkich opowieściach, a teraz staram się nawet nie uczestniczyć w dyskusjach jeśli widzę negatywne treści ponieważ wiem że to jednak nie na moje nerwy plus to moja pierwsza ciąża więc nie będę się nakręcać na czarnowidztwo. Mam nadzieję że dzisiejsze wizyty przyniosą tylko dobre informacje 💪💪❤️
Tak trzymaj...nie nakrecaj się i jak nie możesz czytać nie czytaj bedziesz zdrowsza 😀
 
Do góry